Blisko ludziDo 16 października czeka nas emocjonalna karuzela. Wszystko przez retrogradacyjne wstrząsy wtórne

Do 16 października czeka nas emocjonalna karuzela. Wszystko przez retrogradacyjne wstrząsy wtórne

Październik będzie intensywnym miesiącem
Październik będzie intensywnym miesiącem
Źródło zdjęć: © Getty Images | olaser

05.10.2022 16:37, aktual.: 05.10.2022 18:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Choć październik wielu osobom może kojarzyć się z jesienną melancholią, w tym roku nie będzie on spokojny. Wszystko przez intensywne zjawiska na niebie, które niejednej osobie przyniosą wiele zmian.

W październiku warto skupić się na sobie - pochylić się nad swoimi potrzebami, aby zwracając się do wewnątrz, odnaleźć zarówno klucz do rozwiązania nurtujących od miesięcy problemów, a także wprowadzić równowagę pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym.

Będzie to miesiąc pełen zmian, ale także niepewności, warto więc utrzymywać pozytywne nastawienie i w trudnych, nieoczekiwanych momentach, zaufać swojej intuicji. Ona zwykle ma dla nas dobre podpowiedzi, które niestety często w pędzie życia i świecie pełnym bodźców zostają zagłuszone. Na początku miesiąca warto się wyciszyć i przygotować na intensywne zjawiska, które w październiku będą się odbywały na niebie.

8 października otworzy nam oczy

Już 8 października Pluton zakończy trwającą od 29 kwietnia retrogradację. Dzięki temu w zupełnie inny sposób będzie można zobaczyć wydarzenia z ostatnich miesięcy, szczególnie, jeśli dotyczyły one jakiegoś nagłego zakończenia w życiu.

Z kolei 9 października czeka nas pełnia księżyca w Baranie, która sprzyjać będzie odpuszczeniu kontroli i pokazaniu swojej indywidualności. Podczas tej pełni aktywne będą dwie planety – Pluton i Mars. To właśnie one sprzyjają wielkim przełomom i mogą pozwolić wprowadzić w życie podjęte w tym czasie postanowienia.

Ważne daty: 23 i 25 października

23 października Słońce przenosi się do znaku Skorpiona, co może pociągnąć za sobą intensywne zmiany, pod warunkiem, że ktoś jest na nie gotowy. Warto w tym czasie pomyśleć, na co chciałoby się w swoim życiu otworzyć. To dobry moment na inwestycje, nie tylko emocjonalne.

Zaćmienie Słońca w Skorpionie czeka nas 25 października, głęboko ukryte prawny mogą ujrzeć światło dzienne, a nieoczekiwane wydarzenia mogą zmienić sytuację wielu osób. Nie należy się tego bać, a w razie czego zdać się na los i ponownie posłuchać swojej intuicji.

O ile 28 października cofający się do znaku Ryb Jowisz może spowodować przypływ energii, tak retrogradacja Marsa, która rozpocznie się już 30 października może pociągnąć za sobą spadek nastroju i zmęczenie. Ważne, aby w tym momencie pozwolić sobie na wyciszenie i nie dać się ponieść nieoczekiwanym emocjom.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także