Trwa ładowanie...

Do 16 października czeka nas emocjonalna karuzela. Wszystko przez retrogradacyjne wstrząsy wtórne

Choć październik wielu osobom może kojarzyć się z jesienną melancholią, w tym roku nie będzie on spokojny. Wszystko przez intensywne zjawiska na niebie, które niejednej osobie przyniosą wiele zmian.

Październik będzie intensywnym miesiącemPaździernik będzie intensywnym miesiącemŹródło: Getty Images, fot: olaser
d4ao24g
d4ao24g

W październiku warto skupić się na sobie - pochylić się nad swoimi potrzebami, aby zwracając się do wewnątrz, odnaleźć zarówno klucz do rozwiązania nurtujących od miesięcy problemów, a także wprowadzić równowagę pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym.

Będzie to miesiąc pełen zmian, ale także niepewności, warto więc utrzymywać pozytywne nastawienie i w trudnych, nieoczekiwanych momentach, zaufać swojej intuicji. Ona zwykle ma dla nas dobre podpowiedzi, które niestety często w pędzie życia i świecie pełnym bodźców zostają zagłuszone. Na początku miesiąca warto się wyciszyć i przygotować na intensywne zjawiska, które w październiku będą się odbywały na niebie.

8 października otworzy nam oczy

Już 8 października Pluton zakończy trwającą od 29 kwietnia retrogradację. Dzięki temu w zupełnie inny sposób będzie można zobaczyć wydarzenia z ostatnich miesięcy, szczególnie, jeśli dotyczyły one jakiegoś nagłego zakończenia w życiu.

d4ao24g

Z kolei 9 października czeka nas pełnia księżyca w Baranie, która sprzyjać będzie odpuszczeniu kontroli i pokazaniu swojej indywidualności. Podczas tej pełni aktywne będą dwie planety – Pluton i Mars. To właśnie one sprzyjają wielkim przełomom i mogą pozwolić wprowadzić w życie podjęte w tym czasie postanowienia.

Ważne daty: 23 i 25 października

23 października Słońce przenosi się do znaku Skorpiona, co może pociągnąć za sobą intensywne zmiany, pod warunkiem, że ktoś jest na nie gotowy. Warto w tym czasie pomyśleć, na co chciałoby się w swoim życiu otworzyć. To dobry moment na inwestycje, nie tylko emocjonalne.

Zaćmienie Słońca w Skorpionie czeka nas 25 października, głęboko ukryte prawny mogą ujrzeć światło dzienne, a nieoczekiwane wydarzenia mogą zmienić sytuację wielu osób. Nie należy się tego bać, a w razie czego zdać się na los i ponownie posłuchać swojej intuicji.

O ile 28 października cofający się do znaku Ryb Jowisz może spowodować przypływ energii, tak retrogradacja Marsa, która rozpocznie się już 30 października może pociągnąć za sobą spadek nastroju i zmęczenie. Ważne, aby w tym momencie pozwolić sobie na wyciszenie i nie dać się ponieść nieoczekiwanym emocjom.

d4ao24g

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Astrologia kontra astronomia. Dlaczego twój znak zodiaku jest inny

d4ao24g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4ao24g