Doda o związkach. "Ważne jest wsparcie mężczyzny, który nie będzie niszczył kobiety"

Doda została poproszona przez swoje fanki o krótką recenzję filmu "Whitney". Artystka, mimo że filmu nie ocenia, porusza bardzo ważną kwestię. "Ważne dla artystek estradowych jest wsparcie mądrego i kochającego mężczyzny, który nie będzie jej niszczył, a budował od środka" – pisze Rabczewska.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Doda porusza ważny problem
Doda porusza ważny problem (East News)
WP

Od jakiegoś czasu w polskich kinach oglądać możemy film "Whitney", który opowiada o życiu Whitney Huston. Zmarła w 2012 roku wokalistka ma wciąż licznych fanów, także wśród polskich gwiazd. Do wielbicielek piosenkarki zaliczyć można m.in. Dodę.

Nic więc dziwnego, że Rabczewska została poproszona przez swoje fanki o krótką recenzję filmu. Doda, mimo że prośbę potraktowała poważnie, filmu nie ocenia. Zamiast tego pokusiła się o krótką analizę zachowania mężczyzn. "Byłam na pokazie przedpremierowym i kolejny raz utwierdzam się w przekonaniu, jak ważne dla artystek estradowych jest wsparcie mądrego i kochającego mężczyzny, który nie będzie jej niszczył, a budował od środka" – pisze na swoim koncie na Instagramie Doda. "Filar dobrego męża trzyma całą konstrukcję. Rodzina, która kocha ciebie, a nie twoje pieniądze to kolejny fundament, na którym można budować karierę" – dodaje.

Doda odniosła się również do problemu uzależnień. Jak podkreśla, obecnie artyści coraz rzadziej sięgają po używki. Są bardziej świadomi i dbają o swoje zdrowie.

WP
Instagram.com
Podziel się

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP