Trwa ładowanie...

Doda pochwaliła się zdjęciem babci i... dobrymi genami. Już wiadomo, po kim odziedziczyła urodę!

Babcia Doroty Rabczewskiej skończyła właśnie 90 lat. Z tej okazji piosenkarka pochwaliła się uroczym zdjęciem solenizantki. Opublikowaną na instagramowym profilu fotografię gwiazda opatrzyła wymownym komentarzem. Zamiast 100 lat, pożyczyła babci 200. Zobaczcie dlaczego.
Share
Doda pochwaliła się zdjęciem z 90-letnią babcią
Doda pochwaliła się zdjęciem z 90-letnią babciąŹródło: Instagram.com
d1kb7hm

- Moja babcia dziś kończy 90 lat. Nie zaśpiewam "sto lat", bo obrażę nasze geny. 200 lat kochana babciu - napisała Doda pod zdjęciem. W tym krótkim komentarzu gwiazda zasugerowała, że w jej rodzinie królują dobre geny. Skoro Doda odziedziczyła po babci geny długowieczności, to oznacza, że będzie nas jeszcze długo zachwycać swoją charyzmą i głosem. - Chciałabym zobaczyć, jak dożywasz takiego wieku, ale moje geny są słabe - napisała jedna z internautek.

Metryka swoje, a geny swoje. Trzeba przyznać, na co zwrócili uwagę również fani, że po babci artystki w ogóle nie widać tych lat. - O matko niesamowite!!! 90 lat???? Super babcia - napisała jedna z internautek. - Babcia wygląda na 60, a nie 90 lat - dodała kolejna. - A jak się trzyma skubana! Zdrowia i 200 lat dla babci! - czytamy dalej.

Uwadze internautów nie umknęła, nie tylko świetna kondycja babci, ale także coś jeszcze. Ich czujne oko wychwyciło uderzające podobieństwo mamy Dody do jej babci. - Twoja babcia i mama to dwie krople wody - napisała jedna z fanek. - O kurcze jaka podobna do mamy. Moja myśl, zanim przeczytałam opis: "ojej mama jakoś niekorzystnie wyszła, jakby była starsza parę lat" - dodała kolejna.
Nie zabrakło również komentarzy zwracających uwagę na podobieństwo Dody do babci. - Widać od razu, po kim masz urodę - pisali fani. Czy wy również uważacie, że Doda jest podobna do swojej babci?

d1kb7hm

Zobacz też: Doda o konflikcie z paparazzi: "Wysłałam kilka ciepłych słów"

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d1kb7hm

Podziel się opinią

Share
d1kb7hm
d1kb7hm