GwiazdyDoda pochwaliła się zdjęciem babci i... dobrymi genami. Już wiadomo, po kim odziedziczyła urodę!

Doda pochwaliła się zdjęciem babci i... dobrymi genami. Już wiadomo, po kim odziedziczyła urodę!

Doda pochwaliła się zdjęciem babci i... dobrymi genami. Już wiadomo, po kim odziedziczyła urodę!
Źródło zdjęć: © Instagram.com
Marta Dragan

20.12.2017 19:45, aktual.: 21.12.2017 13:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Babcia Doroty Rabczewskiej skończyła właśnie 90 lat. Z tej okazji piosenkarka pochwaliła się uroczym zdjęciem solenizantki. Opublikowaną na instagramowym profilu fotografię gwiazda opatrzyła wymownym komentarzem. Zamiast 100 lat, pożyczyła babci 200. Zobaczcie dlaczego.

- Moja babcia dziś kończy 90 lat. Nie zaśpiewam "sto lat", bo obrażę nasze geny. 200 lat kochana babciu - napisała Doda pod zdjęciem. W tym krótkim komentarzu gwiazda zasugerowała, że w jej rodzinie królują dobre geny. Skoro Doda odziedziczyła po babci geny długowieczności, to oznacza, że będzie nas jeszcze długo zachwycać swoją charyzmą i głosem. - Chciałabym zobaczyć, jak dożywasz takiego wieku, ale moje geny są słabe - napisała jedna z internautek.

Metryka swoje, a geny swoje. Trzeba przyznać, na co zwrócili uwagę również fani, że po babci artystki w ogóle nie widać tych lat. - O matko niesamowite!!! 90 lat???? Super babcia - napisała jedna z internautek. - Babcia wygląda na 60, a nie 90 lat - dodała kolejna. - A jak się trzyma skubana! Zdrowia i 200 lat dla babci! - czytamy dalej.

Uwadze internautów nie umknęła, nie tylko świetna kondycja babci, ale także coś jeszcze. Ich czujne oko wychwyciło uderzające podobieństwo mamy Dody do jej babci. - Twoja babcia i mama to dwie krople wody - napisała jedna z fanek. - O kurcze jaka podobna do mamy. Moja myśl, zanim przeczytałam opis: "ojej mama jakoś niekorzystnie wyszła, jakby była starsza parę lat" - dodała kolejna.
Nie zabrakło również komentarzy zwracających uwagę na podobieństwo Dody do babci. - Widać od razu, po kim masz urodę - pisali fani. Czy wy również uważacie, że Doda jest podobna do swojej babci?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (237)
Zobacz także