Trwa ładowanie...

Dominika Gwit krytykuje kobiety, które chcą wyglądać jak modelki. "Ideałów nie ma"

Dominika Gwit, młoda aktorka przede wszystkim kojarzona ze spektakularnego zrzucenia kilkudziesięciu kilogramów, a następnie tzw. "efektu jojo", narzeka na kobiety, które dążą do osiągnięcia wyglądu modelki.

Dominika Gwit krytykuje kobiety, które chcą wyglądać jak modelki. "Ideałów nie ma"Źródło: East News
d1reasa
d1reasa

Gwit twierdzi, że popularne w sieci influencerki wpędzają przeciętną kobietę w kompleksy, bo promują wyidealizowany styl życia, w którym na pierwszym miejscu stawia się wygląd. - My żyjemy w bardzo trudnym świecie, który dąży do ideałów. Ideałów nie ma. Wielu kobietom wydaje się, że są. Chcą być takie, jak widzą na okładkach gazet inne kobiety. Chcą wyglądać tak, jak wyglądają przepiękne modelki na Instagramie - powiedziała podczas rozmowy w jednej z tzw. "śniadaniówek".

Aktorka próbuje przekonać kobiety, że naśladowanie gwiazd mediów społecznościowych nie ma sensu. "Dążą do czegoś, czego nigdy nie osiągną, bo nie są tymi osobami, to po pierwsze, po drugie, żeby ktoś mógł wystąpić na okładce czasopisma, spędza długie godziny z makijażystą, fryzjerką i z photoshopem często też. Wraca do domu i już tak nie wygląda. Ubiera się w dres, zmywa makijaż i jest normalną kobietą. Wiele kobiet tego nie wie, nie chce dopuszczać do siebie tych informacji i chce oglądać piękny świat" - stwierdziła.

Zgadzacie się z Dominiką, czy uważacie, że przesadza?

d1reasa
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1reasa