Blisko ludziDominika Tajner widzi się w walkach bokserskich. Na pierwszą przeciwniczkę wyznaczyła byłą żonę Michała Wiśniewskiego

Dominika Tajner widzi się w walkach bokserskich. Na pierwszą przeciwniczkę wyznaczyła byłą żonę Michała Wiśniewskiego

Dominika Tajner
Dominika Tajner
Źródło zdjęć: © AKPA

30.05.2021 15:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jak donosi serwis "Pomponik" Dominika Tajner zamierza spróbować swoich się w oktagonie. Zdecydowała, że walki MMA to coś dla niej. Propozycja walki bokserskiej przypadła jej do gustu i nawet zaproponowała pierwszą rywalkę.

Dominika Tajner to kobieta orkiestra. Rozwijała już biznes związany z branżą ślubną, próbowała napisać książkę, wzięła udział w "Tańcu z Gwiazdami" – gdzie zaprezentowała się jako świetna tancerka, a teraz uznała, że ring to dla niej odpowiednie miejsce.

"Pewna federacja zgłosiła się trzy tygodnie temu do Tajner z propozycją walki. Nie spodziewali się, że gwiazda tak szybko podłapie temat i praktycznie z marszu zgodzi się na udział w przedsięwzięciu. Dominika wyszła nawet przed szereg i zaproponował rywalkę. Jej wymarzoną przeciwniczką była jedna z pierwszych żon Michała Wiśniewskiego. Podobno między dziewczynami jest jakiś konflikt, który Domi chciała wyjaśnić w oktagonie" – donosi serwis "Pomponik".

Była żona Wiśniewskiego odmówiła

Dalej czytamy, że pomysł Dominiki Tajner nie przypadł do gustu rywalce. Wówczas była żona Wiśniewskiego uznała, że idealną przeciwniczką będzie też jedna z dziennikarek serwisu plotkarskiego. Stwierdziła, że to byłaby idealna sytuacja, aby rozliczyć się z pewnych starych zaszłości. Kobiety, jak podaje serwis, kiedyś miały się kolegować, nawet przyjaźnić, dopóki dziennikarka nie nadepnęła Tajner na odcisk.

Ponadto Dominika Tajner uważa, że taka walka z osobą z mediów byłaby symboliczna. Miała na myśli między innymi to, że w sieci pojawia się wiele fake newsów, które negatywnie odbijają się na życiu gwiazd i ich rodzin.

Związek z muzykiem

Dominika Tajner spędziła u boku Michała Wiśniewskiego wiele lat. Parę sporo łączyło, a rozstanie okazało się dla córki Apoloniusza Tajnera zaskoczeniem. To piosenkarz złożył papiery rozwodowe do sądu.

Obecnie Tajner spotyka się z Cypryjczykiem o imieniu Demetris. Choć długo szukała szczęścia w miłości po bolesnym rozstaniu, dziś jest bardzo szczęśliwa.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także