Trwa ładowanie...
d2346uw

Dorota Szelągowska urządzi kuchnię Mateuszowi Gesslerowi!

Dorota Szelągowska, projektantka i dekoratorka wnętrz, która słynie z metamorfoz przeprowadzanych w domach Polaków, tym razem zajmie się urządzeniem prywatnej kuchni znanego restauratora, Mateusza Gesslera. Wszyscy będą mogli śledzić efekty tych prac w internecie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Dorota Szelągowska urządzi kuchnię Mateuszowi Gesslerowi!
(Materiały prasowe)
d2346uw

Urządzenie kuchni osobie, która na gotowaniu zna się jak mało kto, to duże wyzwanie. Chętnie podjęła się go Dorota Szelągowska. Ekspertka od wysmakowanych wnętrz tym razem spróbuje zgotować remont Mateuszowi Gesslerowi w jego prywatnej, domowej kuchni.

- Kuchnia, bez wątpienia, to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu, a już w szczególności gdy jest otwarta i łączy się salonem.
W swojej 20 letniej karierze zawodowej urządziłam tysiące pomieszczeń i kuchni, ale urządzić kuchnię profesjonalnemu kucharzowi to zupełnie co innego. Tego jeszcze nie robiłam, ale to właśnie lubię najbardziej w mojej pracy – wyzwania! - dodaje Dorota. Mateusz okazał się w tym zakresie bardzo wymagający i wcale się nie dziwię. W końcu to jego królestwo. Mam nadzieję, że z moją wiedzą dotyczącą wnętrz oraz jego pajsą do gotowania, uda nam się stworzyć zgrany duet, dojść do porozumienia i zaaranżować kuchnię idealną. Receptą na takie pomieszczenie podzielimy się z użytkownikami portalu Akademia Smaku, gdzie wszyscy będą mogli śledzić krok po kroku postępy naszych prac.

Funkcjonalna, łatwa do sprzątania, z najlepszym sprzętem do gotowania, a także piękna – takie wymagania przedstawił Mateusz. Czy Dorocie uda się spełnić jego wszystkie oczekiwania i stworzyć dla niego kuchnię marzeń? Efekty tych prac można będzie śledzić, na stronie www.akademiasmaku.pl.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Akademia Smaku to kulinarno-wnętrzarski portal prowadzony pod marką Bosch, którego ambasadorem jest Mateusz Gessler. Teraz dołączyła do niego właśnie Dorota Szelągowska. Odświeżona formuła Akademii Smaku robi z niej wyjątkowe miejsce w sieci, gdzie świat kulinariów przenika się ze światem wnętrz. Czytelnicy mogą w ten sposób poznać wszystkie wymiary smaku: smaki potraw Mateusza Gesslera i „smaczki” wnętrzarskie od Doroty.

d2346uw

Jeżeli jesteście ciekawi efektu końcowego, koniecznie śledźcie etapy prac na stronie Akademii, w zakładce „Dorota urządza Mateusza”. Na portalu znajdziecie również mnóstwo kulinarnych inspiracji oraz porad, które przydadzą się także podczas urządzania Waszego własnego domu.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)
icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d2346uw

Podziel się opinią

Share
d2346uw
d2346uw