Trwa ładowanie...

Dramat w rodzinie Macieja Orłosia. Była żona wspomina tragedię

Maciej Orłoś przez lata był związany z Ewą. Kobieta po latach opowiedziała o dramacie, jakim była strata dziecka i o bólu jakim było rozstanie z dziennikarzem.

Share
Maciej Orłoś
Maciej OrłośŹródło: Getty Images
d1re55l

Maciej Orłoś aktualnie jest związany z Joanną Twardowską-Orłoś. Jednak dawniej był w związku małżeńskim z Ewą, z którą ma dwóch synów. Kobieta po latach przyznała, że będąc z dziennikarzem, straciła dziecko, a niedługo później się rozstali.

Dramat w rodzinie Macieja Orłosia

Maciej Orłoś ma za sobą dwa nieudane małżeństwa. Pierwszą jego żoną była aktorka Monika Jóźwik, a następnie związał się z Ewą Orłoś. Wówczas oboje postanowili założyć rodzinę. Doczekali się syna Rafała. Następnie kobieta zaszła w kolejną ciążę. Urodziła dziecko, które zmarło po dwóch tygodniach. Jego śmierć wstrząsnęła rodzicami i zaważyła na losach tworzonej przez nich rodziny. Ewa po latach postanowiła opowiedzieć o tym w wywiadzie dla "Olivii".

d1re55l

- Skulona w kącie pod prysznicem nie płakałam, ale wyłam jak zwierzę - wspomina.

Potem oboje uznali, że spróbują raz jeszcze spełnić marzenie o większej rodzinie. Niestety, poród kolejnego syna odbył się w ósmym miesiącu. Nastąpił rozległy krwotok. Na świecie pojawił się Antoni, ale jego mama zapadła w śmierć kliniczną. Po wybudzeniu doznała paraliżu, z którym zmaga się do dzisiaj.

Śmierć kliniczna

- By uratować dziecko, musiałam leżeć plackiem. Najgorsza była świadomość, że przez to wszystko muszę przejść sama. Czułam, że Maciek oddalił się ode mnie, bo jego wizyty stawały się coraz rzadsze - wspomina ze smutkiem była żona Orłosia.

d1re55l

Po narodzinach Antoniego małżeństwo Macieja i Ewy rozpadło się, a małżeństwo zakończyło się rozwodem. Kobieta długo podnosiła się po rozstaniu z dziennikarzem.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Bolesław Piecha spytany o szczepienia przeciw COVID-19 dla kobiet w ciąży. "Nie chcę rekomendować"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d1re55l

Podziel się opinią

Share
d1re55l
d1re55l