Trwa ładowanie...
d6m1s2e

Druhna księżnej Diany spędzała czas z Jeffreyem Epsteinem. Teraz się tłumaczy

Clemmie Hambro była najmłodszą druhną księżnej Diany. Z czasem okazało się, że później utrzymywała kontakty z Jeffreyem Epsteinem - multimilionerem skazanym za przestępstwa seksualne. Dziś kobieta wyjaśnia powody tamtych spotkań.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Clemmie Hambro wydawała oświadczenie
Clemmie Hambro wydawała oświadczenie (Getty Images)
d6m1s2e

Clemmie Hambro była jedną z małych druhem podczas ślubu Diany i księcia Karola. Miała wtedy pięć lat i z radością towarzyszyła królewskiej parze. Lata mijały, ale Hambro nadal obracała się wśród znanych osób.

Media obiegła informacja o jej powiązaniach z kontrowersyjnym Jeffreyem Epsteinem, który dopuścił się wielu przestępstw seksualnych na nieletnich dziewczynach i młodych kobietach. Do wielu incydentów dochodziło w posiadłościach multimilionera.

Druhna Diany o Epsteinie

Jak się okazuje, Clemmie Hambro miała brać udział w imprezie zorganizowanej na terenie jego willi. Z dzienników lotów wynika, że była pasażerką jego prywatnego odrzutowca, który wtedy pokonywał trasę z Nowego Meksyku na wyspę Little St. James, która była własnością Epsteina.

d6m1s2e

Hambro tłumaczy się, że to była podróż służbowa, a ona sama miała pomóc multimiliarderowi w dokonaniu zakupu koni na ranczo. Kobieta zapewnia, że nie doświadczyła żadnych nadużyć z jego strony i w momencie wylotu nie była świadoma, czym zajmuje się Epstein ani też nie widziała niczego niepokojącego.

Jak donosi "The Sun" Clemmie Hambro jakiś czas później kolejny raz zawitała na wyspie i jak zapewnia w swoim oświadczeniu, nie czuła się tam dobrze, dlatego postanowiła, że już nigdy więcej tam nie wróci.

"Miałam dużo szczęścia. Dzisiaj kieruje moje myśli i wyrazy współczucia w stronę wszystkich, którzy są ofiarami Epsteina. Wierzę, że wywalczą sprawiedliwość, na którą zasługują" - podkreśliła.

d6m1s2e

Oszustwo na wiejskich jajach. Eksperci tłumaczą, na co zwracać uwagę

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d6m1s2e

Podziel się opinią

Share
d6m1s2e
d6m1s2e