GwiazdyDwa lata temu zginęli jej teściowie. Teraz Sylwia Nowak uczciła ich pamięć piosenką

Dwa lata temu zginęli jej teściowie. Teraz Sylwia Nowak uczciła ich pamięć piosenką

Sylwia Nowak uczciła piosenką tragicznie zmarłych teściów
Sylwia Nowak uczciła piosenką tragicznie zmarłych teściów
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
30.09.2021 19:45

Sylwia Nowak nie tak dawno otworzyła się na temat traumatycznego przeżycia. Dwa lata temu w wypadku samochodowym zginęli rodzice jej męża. Teraz postanowiła uczcić ich pamięć utworem "Brak". Chce, by wszyscy, którzy stracili bliską osobę, mogli się z nim identyfikować.

27 września minęły dokładnie dwa lata od śmierci teściów Sylwii Nowak. Nie tak dawno aktorka postanowiła po raz pierwszy opowiedzieć tę tragiczną historię. Rodzice jej męża Bartłomieja zginęli podczas wypadku samochodowego. Całe zdarzenie miało miejsce w 2018 roku, nie tak dawno po ślubie pary. Po tej tragicznej sytuacji Sylwia Nowak wspierała męża, jak tylko potrafiła. Przeprowadziła się nawet do jego rodzinnej miejscowości. 

Pamięci zmarłych 

W dzień rocznicy śmierci teściów Sylwia Nowak opublikowała utwór "Brak". Chciała, by z jego słowami mogli utożsamić się wszyscy, którzy przeżyli stratę bliskiej osoby. 

"Utworem "Brak" pragnę uczcić pamięć po moich drugich rodzicach. Dopiero teraz, gdy mijają dwa lata od ich tragicznej śmierci, jestem w stanie mówić o tym, co nam się przydarzyło. Bardzo zależało mi, by o tym opowiedzieć na swój sposób – muzyką, dlatego utwór opowiada o stracie bliskiej osoby. Ona jest nieunikniona w naszym życiu. Nam przydarzyła się bardzo dotkliwie, ale to jest też coś, co każdy z nas przeżywa" – przyznała Sylwia Nowak w rozmowie z "Pomponikiem". 

Chciała zrealizować wizję męża 

Aktorka, grająca w "Pierwszej miłości", stworzyła tę poruszającą piosenkę we współpracy z producentką Magdaleną Wójcik. Natomiast nad teledyskiem pracowała razem ze swoim mężem Bartłomiejem. Wspólnie stworzyli scenariusz klipu. Nowak chciała, by cały obraz był w zgodzie z jego wizją i uczuciami. Mąż towarzyszył jej również na nagraniach. Sylwia Nowak zdradziła "Pomponikowi", że tego dnia miał padać deszcz, jednak prognoza się nie sprawdziła. Czuła, że piękną pogodę może zawdzięczać opiece obecnych przy nich teściów. 

Choć premiera miała miejsce trzy dni temu, to na platformie YouTube utwór zebrał już ponad 21 tysięcy polubień i spotkał się z ogromnym entuzjazmem odbiorców. "Bardzo wzruszające... Doskonale rozumiem, o czym śpiewasz", "Jejku piękne. Aż łezka w oku się kręci", "Sylwia, to jest piękne! Mam ciarki..." - pisali w komentarzach. 

Sylvia Novak - brak [Official Video]

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także