Trwa ładowanie...

Dwie córki, matka i jeden mężczyzna. Co ich łączy? Dla niektórych to zbyt wiele

Madi Brooks jest dość popularną amerykańską TikTokerką. Kobieta opowiada w social mediach o tym, jak wyglądają intymne relacje w jej rodzinie. Trzeba przyznać, że są dość nietypowe, a jej opowieści szokują wielu!

Madi i jej mama są swingersamiMadi i jej mama są swingersamiŹródło: TikTok
dppgvnx
dppgvnx

Madi Brooks śledzi na TikToku prawie 97 tysięcy użytkowników. Młoda kobieta zdecydowała się na przekazywanie dość kontrowersyjnych treści. Madi, jej siostra i mama są bowiem swingerkami. Ich codzienność to życie w... czworokącie. Brzmi dość abstrakcyjnie? Co z mężem Madi? Zasady, a właściwie ich brak, najwyraźniej nie stanowią dla niego żadnego problemu.

Madi Brooks żyje w nietypowym związku

Dla wielu w tym związku może być o kilka osób za dużo. Madi nie widzi jednak nic dziwnego w takim układzie. Kobieta czuje się spełniona i nie zamierza niczego zmieniać.

- Ja i moja mama jesteśmy swingerkami i jest to świetne! Wiecie dlaczego? Kiedy nie jestem w nastroju, przekazuję męża mamie - tłumaczy TikTokerka. Przeglądając jej kanał natkniemy się też na nagrania, gdzie mówi o tym, że jest zadowolona z tego, że mąż jest szczęśliwy, żyjąc w takiej otwartej relacji.

dppgvnx

- Pozwalam mu na zabawy z moją młodszą siostrą. Takim rodzajem żony jestem - dodaje Madi. Choć związki poliamoryczne nie są niczym nowym, wzbudzają ogromne emocje, niekoniecznie pozytywne. Dla wielu osób taka sytuacja jest nie na miejscu. Szczególnie, że wszystkie panie łączą więzy krwi. TikToki Brooks mają dużo wyświetleń, jednak internauci w komentarzach mają wątpliwości co do tego, czy taka relacja w ogóle powinna mieć miejsce.

Jak wygląda życie swingersów?

Madi twierdzi, że zarówno ona, jak i jej mama są swingerkami. Co to dokładnie oznacza, kiedy mówimy o uczuciach i związkach? Swingersi, wraz ze swoimi partnerami zapraszają do relacji kolejne osoby. Bardzo często w takie układy wchodzą np. dwie pary. Swingowanie może jednak odbywać się tylko za zgodą i wiedzą obu partnerów, a także podczas ich obecności.

Choć związki, w których funkcjonują więcej, niż dwie osoby są nam znane od zamierzchłych czasów, to monogamia jest wciąż uznawana za normę. Czy związek Madi, w którym dzieli się mężem z tak bliskimi sobie osobami ma szansę przetrwać? Zdania są podzielone.

dppgvnx

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Pary ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia", które się rozstały

dppgvnx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dppgvnx