Blisko ludziDwukrotnie urodziła bliźnięta! Obchodzą urodziny tego samego dnia!

Dwukrotnie urodziła bliźnięta! Obchodzą urodziny tego samego dnia!

Dwukrotnie urodziła bliźnięta! Obchodzą urodziny tego samego dnia!
Źródło zdjęć: © 123RF

30.08.2012 15:15, aktual.: 30.08.2012 15:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ta kobieta dwukrotnie urodziła bliźnięta. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że urodziła je tego samego dnia w odstępie czterech lat.
18 lipca już zawsze będzie się kojarzył Kim Hefer z wielkim szczęściem , ale i sporymi wydatkami.
Tego dnia jej dwie pary bliźniaków obchodzą bowiem urodziny. To pierwszy taki przypadek w Wielkiej Brytanii.

Ta kobieta dwukrotnie urodziła bliźnięta. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że urodziła je tego samego dnia w odstępie czterech lat. 18 lipca już zawsze będzie się kojarzył Kim Hefer z wielkim szczęściem, ale i sporymi wydatkami. Tego dnia jej dwie pary bliźniaków obchodzą bowiem urodziny. To pierwszy taki przypadek w Wielkiej Brytanii.

Kim Hefer urodziła Devona i Logana 18 lipca tego roku. Chłopców powitali na świecie czteroletni bracia: Tristan i Blake. Ta 29-latka już planuje przyszłoroczną imprezę urodzinową. Chce, żeby na gości czekały cztery torty.

„Od momentu narodzin drugiej pary chłopców w naszym domu zapanował chaos, ale jesteśmy bardzo szczęśliwi” – powiedziała na łamach „Daily Mail”.
Starsi chłopcy są bardzo podekscytowani tym, że rodzina się powiększyła. Jednak matka zaznacza, że nie planuje więcej dzieci.

Na świecie jest tylko sześć podobnych przypadków. Keith Reed, szef Twins and Multiple Births Association, nie kryje radości.
„Cóż za fantastyczny zbieg okoliczności. To niesamowite, że dzieci urodziły się tego samego dnia” – mówi.

Z kolei bukmacher William Hill stwierdził, że gdyby Kim Hefer podczas pierwszej ciąży założyła się o to, że drugą parę bliźniąt urodzi tego samego dnia, zaoferowanoby jej stawkę 30 milionów do jednego.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (44)
Zobacz także