GwiazdyDziecko Meghan i Harry'ego bez tytułu. Będzie inaczej wychowywane niż dzieci Kate

Dziecko Meghan i Harry'ego bez tytułu. Będzie inaczej wychowywane niż dzieci Kate

Dziecko Meghan i Harry'ego bez tytułu. Będzie inaczej wychowywane niż dzieci Kate
Źródło zdjęć: © ONS.pl
09.04.2019 11:04, aktualizacja: 08.05.2019 18:01

Poród Meghan Markle lada moment, a media obiegają kolejne informacje dotyczące przyszłości królewskiego potomka. Okazuje, że dziecko księstwa Sussex będzie wychowywane inaczej niż jego kuzyni. Na nic dobre rady Kate dotyczące macierzyństwa.

Dr Jonathan Spangler z uniwersytetu w Manchesterze twierdzi, że dzieciństwo potomka Harry’ego i Meghan będzie wyglądać zupełnie inaczej niż jego kuzynów – George’a, Charlotte i Louisa. To właśnie z tego powodu księżna Sussex nie będzie mogła radzić się Kate, doświadczonej mamy – życie jej dziecka będzie na tyle różne, że porady szwagierki nie będą miały odniesienia do rzeczywistości.

– Mamy troje potomków księstwa Cambridge, może będzie kolejny. Przed nim wiele królewskich obowiązków. Dużo, dużo mniej niż przed dzieckiem Harry’ego – wyjaśnia Spangler.

– Dziecko Meghan i Harry’ego będzie miało normalniejsze życie. Na tyle normalne, na ile pozwoli bycie w centrum uwagi, dorastanie na oczach całego świata – dodaje profesor.

Spangler przypomniał, że dziecko Meghan i Harry’ego nie będzie księciem ani księżniczką. Zgodnie z królewską tradycją, tytuł Jej Wysokości i Jego Wysokości należy się jedynie najstarszemu synowi Williama, księcia Walii.

Kilka lat temu królowa uaktualniła przepisy i zezwoliła, by wszystkie dzieci Williama i Kate nosiły książęcy tytuł. Ta zasada wciąż nie obowiązuje dziecka Harry’ego i Meghan, a to rzuca zupełnie inne światło na jego wychowanie.

– Osoby, które nie noszą tytułu Jej lub Jego Wysokości, mogą robić karierę, zakładać własne firmy i realizować się tak, jak chcą – wyjaśnia Spangler.

Źródło: "Daily Express"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta