GwiazdyHarry zażartował, że dziecko Meghan nie jest jego. Zareagowała

Harry zażartował, że dziecko Meghan nie jest jego. Zareagowała

Harry zażartował, że dziecko Meghan nie jest jego. Zareagowała
Źródło zdjęć: © Instagram.com

26.02.2019 17:54, aktual.: 28.02.2019 08:05

Podczas wizyty dyplomatycznej Harry’ego i Meghan w Maroku jedna z miejscowych kobiet pogratulowała księżnej ciąży. W odpowiedzi książę zapytał, czy to na pewno jest jego dziecko.

Książę Harry i ciężarna księżna Meghan spędzili trzy dni w Maroku. Podczas spotkania dotyczącego edukacji kobiet jedna z mieszkanek zwróciła się do Meghan, gratulując jej ciąży. Harry, być może nieco zmęczony ciągłymi gratulacjami, zażartował, że nie zauważył ciążowych krągłości swojej żony.

– Czekaj, jesteś w ciąży? – zapytał Harry, udając zdziwionego.

– Niespodzianka! – odpowiedziała rozbawiona Meghan.

– Czy to moje? – dopytywał książę, świetnie wcielając się w swoją rolę. Meghan, zamiast odpowiedzieć, wybuchnęła śmiechem.

To nie pierwszy raz, kiedy Harry i Meghan pokazują swoją "ludzką" twarz – para znana jest z nagminnego łamania królewskich zasad i traktowania protokołu z przymrużeniem oka.

Mimo to, żart z ciąży Meghan może być dwuznacznie odebrany. W końcu książę zasugerował, że jego żona ma problemy z dotrzymaniem małżeńskiej przysięgi. Na szczęście Meghan z klasą wybrnęła z niezręcznej sytuacji, jednoznacznie ucinając plotki o zdradzie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (25)
Zobacz także