Trwa ładowanie...
d3o3jxg

Harry zażartował, że dziecko Meghan nie jest jego. Zareagowała

Podczas wizyty dyplomatycznej Harry’ego i Meghan w Maroku jedna z miejscowych kobiet pogratulowała księżnej ciąży. W odpowiedzi książę zapytał, czy to na pewno jest jego dziecko.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Książę Harry zażartował, że nie wie, czy Meghan jest w ciąży z jego dzieckiem
Książę Harry zażartował, że nie wie, czy Meghan jest w ciąży z jego dzieckiem (Instagram.com)
d3o3jxg

Książę Harry i ciężarna księżna Meghan spędzili trzy dni w Maroku. Podczas spotkania dotyczącego edukacji kobiet jedna z mieszkanek zwróciła się do Meghan, gratulując jej ciąży. Harry, być może nieco zmęczony ciągłymi gratulacjami, zażartował, że nie zauważył ciążowych krągłości swojej żony.

Zobacz także: Wyciekło nagranie z baby shower Meghan. Znana jest płeć dziecka

– Czekaj, jesteś w ciąży? – zapytał Harry, udając zdziwionego.

d3o3jxg

– Niespodzianka! – odpowiedziała rozbawiona Meghan.

– Czy to moje? – dopytywał książę, świetnie wcielając się w swoją rolę. Meghan, zamiast odpowiedzieć, wybuchnęła śmiechem.

To nie pierwszy raz, kiedy Harry i Meghan pokazują swoją "ludzką" twarz – para znana jest z nagminnego łamania królewskich zasad i traktowania protokołu z przymrużeniem oka.

Mimo to, żart z ciąży Meghan może być dwuznacznie odebrany. W końcu książę zasugerował, że jego żona ma problemy z dotrzymaniem małżeńskiej przysięgi. Na szczęście Meghan z klasą wybrnęła z niezręcznej sytuacji, jednoznacznie ucinając plotki o zdradzie.

d3o3jxg

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Ciążowy brzuszek Meghan Markle. Księżna spodziewa się dziewczynki?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3o3jxg

Podziel się opinią

Share
d3o3jxg
d3o3jxg