ycipk-nyao02
#dziejesienazywo: Stylowa, ale pozbawiona kontaktu ze społeczeństwem. Co dzieje się z Agatą Dudą?

#dziejesienazywo: Stylowa, ale pozbawiona kontaktu ze społeczeństwem. Co dzieje się z Agatą Dudą?

Pierwsza Dama Agata Duda znana jest z szykownych kreacji oraz klasycznych, eleganckich kostiumów, które podkreślają jej sylwetkę. Nie bez powodu porównywana jest do Claire Underwood z popularnego serialu "House of Cards". Choć wiele możemy powiedzieć o jej stylu, niewiele wiemy na temat jej poglądów i rzadko możemy usłyszeć jej opinię o zmianach zachodzących w Polsce.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ycipk-nyao02

Pierwsza Dama Agata Duda znana jest z szykownych kreacji oraz klasycznych, eleganckich kostiumów, które podkreślają jej sylwetkę. Nie bez powodu porównywana jest do Claire Underwood z popularnego serialu "House of Cards". Choć wiele możemy powiedzieć o jej stylu, niewiele wiemy na temat jej poglądów i rzadko możemy usłyszeć jej opinię o zmianach zachodzących w Polsce. W rozmowie z Justyną Duszyńską z FashionPost i ekspertem ds. wizerunku Katarzyną Bąkowicz nie zabrakło odniesień do milczącej roli Pierwszej Damy, zwłaszcza w kontekście kontrowersyjnego projektu ustawy zakazującej aborcji.

- Pierwsza Dama to przede wszystkim stan umysłu, a opakowanie do tego musi być oczywiście najwyższej jakości - komentowała Bąkowicz w odniesieniu do niezabierania głosu przez Agatę Dudę w ważnych dla kraju, i przede wszystkim dla kobiet, sprawach.

Agata Kornhauser-Duda jak Claire Underwood z "House of Cards"?

ycipk-nyao02

Porównanie tych dwóch pań nie jest odkryciem. Już podczas kampanii wyborczej Andrzeja Dudy pojawiały się komentarze, że ta para bardzo przypomina głównych bohaterów serialu „House of Cards”. Jak jest w rzeczywistości? Postanowiliśmy to sprawdzić!

Podziel się

* Pierwsza sesja Kingi Dudy. Udana?*

Czyżby Kinga Duda postanowiła pójść w ślady swoich poprzedniczek i szykowała się na podbój show-biznesu? Córka prezydenta Andrzeja Dudy, która od początku kampanii cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony mediów, opublikowała właśnie swoją pierwszą sesję zdjęciową, a obserwatorzy już wróżą jej udział w „Tańcu z gwiazdami”.

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-nyao02