ycipk-35rrkt
#dziejesienazywo: Stylowa, ale pozbawiona kontaktu ze społeczeństwem. Co dzieje się z Agatą Dudą?

#dziejesienazywo: Stylowa, ale pozbawiona kontaktu ze społeczeństwem. Co dzieje się z Agatą Dudą?

Pierwsza Dama Agata Duda znana jest z szykownych kreacji oraz klasycznych, eleganckich kostiumów, które podkreślają jej sylwetkę. Nie bez powodu porównywana jest do Claire Underwood z popularnego serialu "House of Cards". Choć wiele możemy powiedzieć o jej stylu, niewiele wiemy na temat jej poglądów i rzadko możemy usłyszeć jej opinię o zmianach zachodzących w Polsce.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ycipk-35rrkt

Pierwsza Dama Agata Duda znana jest z szykownych kreacji oraz klasycznych, eleganckich kostiumów, które podkreślają jej sylwetkę. Nie bez powodu porównywana jest do Claire Underwood z popularnego serialu "House of Cards". Choć wiele możemy powiedzieć o jej stylu, niewiele wiemy na temat jej poglądów i rzadko możemy usłyszeć jej opinię o zmianach zachodzących w Polsce. W rozmowie z Justyną Duszyńską z FashionPost i ekspertem ds. wizerunku Katarzyną Bąkowicz nie zabrakło odniesień do milczącej roli Pierwszej Damy, zwłaszcza w kontekście kontrowersyjnego projektu ustawy zakazującej aborcji.

- Pierwsza Dama to przede wszystkim stan umysłu, a opakowanie do tego musi być oczywiście najwyższej jakości - komentowała Bąkowicz w odniesieniu do niezabierania głosu przez Agatę Dudę w ważnych dla kraju, i przede wszystkim dla kobiet, sprawach.

ycipk-35rrkt

Agata Kornhauser-Duda jak Claire Underwood z "House of Cards"?

Porównanie tych dwóch pań nie jest odkryciem. Już podczas kampanii wyborczej Andrzeja Dudy pojawiały się komentarze, że ta para bardzo przypomina głównych bohaterów serialu „House of Cards”. Jak jest w rzeczywistości? Postanowiliśmy to sprawdzić!

Podziel się
ycipk-35rrkt

* Pierwsza sesja Kingi Dudy. Udana?*

Czyżby Kinga Duda postanowiła pójść w ślady swoich poprzedniczek i szykowała się na podbój show-biznesu? Córka prezydenta Andrzeja Dudy, która od początku kampanii cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony mediów, opublikowała właśnie swoją pierwszą sesję zdjęciową, a obserwatorzy już wróżą jej udział w „Tańcu z gwiazdami”.

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-35rrkt

ycipk-35rrkt
ycipk-35rrkt