Trwa ładowanie...

#dziejesienazywo: Stylowa, ale pozbawiona kontaktu ze społeczeństwem. Co dzieje się z Agatą Dudą?

Pierwsza Dama Agata Duda znana jest z szykownych kreacji oraz klasycznych, eleganckich kostiumów, które podkreślają jej sylwetkę. Nie bez powodu porównywana jest do Claire Underwood z popularnego serialu "House of Cards". Choć wiele możemy powiedzieć o jej stylu, niewiele wiemy na temat jej poglądów i rzadko możemy usłyszeć jej opinię o zmianach zachodzących w Polsce.

Share
d34ild8

Pierwsza Dama Agata Duda znana jest z szykownych kreacji oraz klasycznych, eleganckich kostiumów, które podkreślają jej sylwetkę. Nie bez powodu porównywana jest do Claire Underwood z popularnego serialu "House of Cards". Choć wiele możemy powiedzieć o jej stylu, niewiele wiemy na temat jej poglądów i rzadko możemy usłyszeć jej opinię o zmianach zachodzących w Polsce. W rozmowie z Justyną Duszyńską z FashionPost i ekspertem ds. wizerunku Katarzyną Bąkowicz nie zabrakło odniesień do milczącej roli Pierwszej Damy, zwłaszcza w kontekście kontrowersyjnego projektu ustawy zakazującej aborcji.

- Pierwsza Dama to przede wszystkim stan umysłu, a opakowanie do tego musi być oczywiście najwyższej jakości - komentowała Bąkowicz w odniesieniu do niezabierania głosu przez Agatę Dudę w ważnych dla kraju, i przede wszystkim dla kobiet, sprawach.

d34ild8
d34ild8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d34ild8
d34ild8