Trwa ładowanie...
ycipk-43kgm3

Dziewczynka skradła księciu show. Wystarczyło, że na chwilę się zagadał

Książę Harry potrafi zauroczyć kobiety. Przekonała się już o tym niejedna (a ostatnio Meghan Markle) kobieta. Jak się okazuje, nie tylko te dorosłe panie przyciąga jego urok. Podczas jednych z ostatnich rozgrywek Invictus Games w Kanadzie książę, a może raczej jego popcorn, ujęły kilkuletnią dziewczynkę. Wideo to dziś hit sieci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Emily była zachwycona księciem
Emily była zachwycona księciem (Getty Images)
ycipk-43kgm3

Harry od kilku dni przebywa w Toronto w Kanadzie, gdzie odbywają się zawody sportowe dla weteranów poszkodowanych w czasie misji wojskowych. Głośno było więc o jego spotkaniu z Melanią Trump, w mediach też cały czas pojawiają się kolejne zdjęcia księcia i jego narzeczonej - Meghan Markle. Ale serca internautów i tak skradło jedno nagranie, na którym widać, jak dziewczynka wyjada mu popcorn z kubełka.

Wystarczyły sekundy, by przyszły następca tronu został "okradziony".

ycipk-43kgm3

Harry rozmawia z mężczyzną obok, a po jego drugiej stronie siedzi kobieta z maluchem. Dziewczynka ochoczo zajada się popcornem, który trzyma książę. Na początku nikt na małą nie zwraca uwagi. Dopiero po jakimś czasie Harry orientuje się, że jego popcorn ma nową fankę.

Książę i kilkulatka przypadli sobie do gustu. Na nagraniu, które hula w sieci, zobaczyć można, jak Harry bawi się z dziewczynką.

Jak udało się ustalić dziennikarzom to Emily Henson – córka brytyjskiego weterana – Davida Hensona. To znany w Wielkiej Brytanii sportowiec, który zdobył już dla kraju kilka medali. Henson w 2011 roku służył podczas misji w Afganistanie. Tam stracił obie nogi. Po latach zaczął udzielać się podczas zawodów sportowych. Poprowadził pierwszą drużynę Wielkiej Brytanii na Invictus Games w Londynie w 2014 roku. Dwa lata później na paraolimpiadzie zdobył dla kraju brązowy medal w sprincie. Jak czytamy, Henson i książę Harry poznali się już wcześniej.

"The Telegraph" przypomina, że w tym samym tygodniu książę przyznał w rozmowie z nimi, że "bardzo chciałby mieć dzieci". Jest już w końcu wujkiem dla George’a i Charlotte, a rodzina powiększy się niedługo o jeszcze jednego malucha. Wszystko wskazuje na to, że i on świetnie sprawdziłby się w roli ojca. No to czekamy!

ycipk-43kgm3

Pasjonujesz się modą? Wejdź koniecznie na stronę ANSWEAR.com kody rabatowe.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-43kgm3

ycipk-43kgm3
ycipk-43kgm3