Blisko ludziZdjęcie Kylie Jenner sprzed lat szokuje. Spektakularna metamorfoza widoczna jest gołym okiem

Zdjęcie Kylie Jenner sprzed lat szokuje. Spektakularna metamorfoza widoczna jest gołym okiem

Ewolucja stylu Kylie Jenner
Ewolucja stylu Kylie Jenner
Źródło zdjęć: © Instagram.com
08.08.2022 16:05, aktualizacja: 09.08.2022 08:09

Kylie Jenner 10 sierpnia 2022 roku skończy 25 lat. Celebrytka zrobiła ogromną karierę i w młodym wieku może pochwalić się prawdziwą fortuną oraz rozpoznawalnością na całym świecie. Dziś Jenner jest wzorem dla młodych kobiet, które zachwycają się jej kreacjami. Zestawiamy stare zdjęcie Kylie z nowymi i porównujemy.

Kylie Jenner może się pochwalić ogromnym gronem fanek. Zaledwie 24-letnia gwiazda programu "Z kamerą u Kardashianów" została idolką dla kobiet, zwłaszcza tych z młodszego pokolenia. Kylie 10 sierpnia skończy 25 lat. Dziś zachwyca wyczuciem stylu, a w jej garderobie nie brakuje perełek. Jak wyglądała, gdy zaczynała przygodę z show-biznesem?

Tak na przestrzeni lat zmieniał się styl Kylie Jenner

Dziś Kylie Jenner podąża zgodnie z obowiązującymi trendami, a nawet więcej - sama często sprawia, że dany fason poszczególnego elementu garderoby nagle staje się hitem i znika ze sklepów odzieżowych.

Kylie Jenner - obecnie
Kylie Jenner - obecnie© Instagram | Kylie Jenner

Obecnie w szafie celebrytki nie brakuje oryginalnych sukienek w różnych kolorach - często stawia jednak na beż, biel, czerń czy pastelowe odcienie zieleni i różu.

Stare zdjęcie Kylie Jenner

Cofnijmy się jednak do czasów, gdy rozpoczynała się kariera celebrytki. Gdy o rodzinie Kardashianów nagle zrobiło się głośno, po tym jak rozpoczęła się emisja reality show z ich udziałem, Kylie ubierała się zupełnie inaczej. Na ściankach zazwyczaj pozowała w krótkich sukienkach o dopasowanym kroju, które nie budziły wówczas takich sensacji, jak obecne stylizacje Jenner.

Kylie Jenner, rok 2009
Kylie Jenner, rok 2009© Getty Images | Toby Canham

Stylizacja Kylie z 2009 roku, w której celebrytka pokazała się na imprezie z okazji publikacji nowego albumu. Stroje Jenner był bardziej zachowawcze i mniej personalne - widać, że szukała swojego stylu.

Z roku na rok Kylie stawiała na coraz odważniejsze kreacje, które zaczynały przyciągać uwagę użytkowniczek mediów społecznościowych. Jenner zaczęła stawiać na ciekawsze materiały, a jej stylizacje często wywoływały burzę w komentarzach.

Kylie Jenner, rok 2018
Kylie Jenner, rok 2018© Instagram | Kylie Jenner

Styl Kylie Jenner

Na co dzień jednak Jenner gustuje w luźniejszych stylizacjach - pojawiają się luźne spodnie, bluzy i wygodne buty. Celebrytka tym samym pokazuje, że praktycznie w każdym wydaniu czuje się świetnie.

Codzienna stylizacja Kylie Jenner
Codzienna stylizacja Kylie Jenner© Instagram | Kylie Jenner

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta