GwiazdyKylie Jenner urodziła syna. Chłopiec wygląda niemal identycznie jak jego siostra

Kylie Jenner urodziła syna. Chłopiec wygląda niemal identycznie jak jego siostra

Kylie Jenner z córeczką Stormi (Getty Images)
Kylie Jenner z córeczką Stormi (Getty Images)

22.02.2022 15:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wolf - tak nazywa się synek Kylie Jenner i jak twierdzi Kris Jenner, niemowlę bardzo przypomina jego starszą siostrę - Stormi. Dumna babcia zaznacza, że była obecna podczas narodzin chłopca, ale jak mówi, jej porody były zdecydowanie bardziej liczne.

02.02.2022 r. 24-letnia Kylie Jenner i Travis Scott powitali na świecie synka, któremu nadali imię Wolf. Celebrytka nie ukrywa, że macierzyństwo jest spełnieniem jej marzeń i jak wyznała w jednym z wywiadów dla magazynu ELLE, bycie matką to jej prawdziwe powołanie.

Kris Jenner o porodzie

W związku z tak wielkim wydarzeniem, babcia noworodka pojawiła się w programie Ellen DeGeneres, by opowiedzieć nieco o narodzinach chłopca. - Byłam w szpitalu, kiedy się urodził. Na sali byłam ja, Kylie i Travis. Było nas tak mało, bo teraz w klinikach panują rygorystyczne przepisy, więc nie mógł to być tak duży poród jak zazwyczaj ma to miejsce w naszej rodzinie. Kiedy ja rodziłam, raz na mojej sali było 15 osób. To było jak przyjęcie - Kris Jenner mówiła z uśmiechem na ustach.

Managerka i matka Kylie Jenner zapewnia, że data narodzin Wolfa jest absolutnie wyjątkowa. - 2222 zawsze był numerem anioła Kylie, a jej przyjaciółka dała jej naszyjnik z tym numerem i nosiła go, kiedy rodziła. To było niesamowite. Ona ma ten naszyjnik od pięciu lat - zachwycała się podczas wywiadu.

Córeczka Kylie Jenner

Przypomnijmy, że 1 lutego 2018 r. Jenner i Scott zostali rodzicami po raz pierwszy. Stormi, bo tak nazywa się ich córeczka, jest ulubienicą internautów. I choć sławna mama dziecka zaznaczała, że chce wychować ją z dala od świateł reflektorów, to dziś w sieci krąży mnóstwo filmików i zdjęć z czterolatką w roli głównej. Co więcej, dziewczynka pojawiła się również w słynnej produkcji "Keeping Up with the Kardashians".

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)