Trwa ładowanie...
d4278dv

Edyta Górniak zaprosiła syna na scenę. Mieli zabawną rozmowę

Edyta Górniak nie ukrywa swojej więzi z synem Allanem Krupą. Dowodem na ich bliskość jest filmik z koncertu artystki w Kołobrzegu. Allan w pewnym momencie dołączył do mamy. To był początek śmiesznej i wzruszającej konwersacji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Edyta Górniak jest dumna z syna Allana Krupy
Edyta Górniak jest dumna z syna Allana Krupy (East News)
d4278dv

Górniak od czasu rozstania z mężem samotnie wychowuje syna. Od jakiegoś czasu wspólnie mieszkają w Stanach Zjednoczonych, gdzie Allan właśnie skończył katolicką szkołę. Edyta Górniak pochwaliła się, że chłopak niezwykle dojrzał. Ale o tym, że wciąż jest nastolatkiem, świadczy wideo z występu jego matki.

– Jestem dumny z tego, że jestem jej synem – powiedział Allan do tłumu fanów Górniak, stojąc obok na niej na scenie. Artystka zareagowała na te słowa bardzo emocjonalnie. Syn przytulił ją, a potem stwierdził: "Nie chciałem, żeby mama płakała, bo to nie jest dobry moment. Ale musiałem".

Górniak chwilę milczała, wreszcie podniosła mikrofon do ust. – Ja państwu coś powiem… On mówi to tylko dlatego, że chce kasę – zaczęła. Zebrani zaczęli się śmiać i bić brawo. A gwiazda dodała: "Chce kasę na papierosy". Fanom bardzo spodobał się jej żartobliwy komentarz, Allan postanowił jednak przebić mamę.

– Tak, jestem nałogowym palaczem – wyjaśnił tłumowi, po czym kaszlnął. Ludzie zareagowali jeszcze głośniejszym śmiechem. Górniak też nie mogła się od niego powstrzymać. Na koniec stwierdziła: "Taka jest sytuacja".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4278dv

Podziel się opinią

Share
d4278dv
d4278dv