GwiazdyEdyta Pazura o poznaniu Cezarego. Historia nie zgadza się z wcześniejszą wersją

Edyta Pazura o poznaniu Cezarego. Historia nie zgadza się z wcześniejszą wersją

Edyta Pazura poznała Cezarego w 2007 roku
Edyta Pazura poznała Cezarego w 2007 roku
Źródło zdjęć: © AKPA, Instagram

24.07.2022 09:55, aktual.: 24.07.2022 10:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Edyta i Cezary Pazurowie są w związku od lat. Chociaż wiele osób nie dawało im szans z powodu znacznej różnicy wieku - małżonków dzieli aż 26 lat, oni zdają się być ze sobą szczęśliwi. Wspólnie wychowują troje dzieci. Ostatnio Edyta Pazura zorganizowała na swoim Instagramie Q&A, podczas którego zdradziła szczegóły odnośnie poznania Cezarego. Historia różni się jednak od poprzedniej wersji.

Edyta Pazura jest żoną Cezarego od ponad 13 lat. Niedługo po ślubie przyszła na świat ich córka Amelia, w 2013 roku urodził się Antoni, a w 2018 – Rita. Tworzą kochającą się rodzinę, chociaż na początku zmagali się ze sporą krytyką z powodu znacznej różnicy wieku – dzieli ich aż 26 lat.

Edyta Pazura miała nic nie wiedzieć o Cezarym, zanim się poznali. Teraz mówi co innego

Żona Cezarego Pazury zorganizowała na swoim profilu instagramowym sesję Q&A. Zdecydowała się odpowiedzieć m.in. na pytanie o to, czy ogląda czasami "13 posterunek", w którym jej mąż zagrał kultową rolę.

"Ja nie, ale moje dzieci uwielbiają. Za każdym razem, kiedy widzę »13 posterunek« przypomina mi się historia, jak powiedziałam, że ten śmieszny pan będzie kiedyś moim mężem" - napisała Pazura.
Edyta Pazura odniosła się do pytania o "13 posterunek"
Edyta Pazura odniosła się do pytania o "13 posterunek"© Instagram | edyta_pazura

Co ciekawe, z dawnych wywiadów i doniesień wynika raczej, że kobieta nie była wielką fanką Cezarego Pazury. W rozmowie małżonków z "Vivą!", potwierdziła, że podczas pierwszego spotkania skojarzyła twarz aktora. "Ale, jak mi potem wyznałaś, nic o mnie nie wiedziałaś" - doprecyzował jej mąż.

Inny internauta postanowił spytać o tę kwestię. "Tabloidy pisały, że kiedy poznałaś męża, nie wiedziałaś, kim jest Cezary Pazura. Czy to prawda?" - dociekał. "Wybacz... ale ja nie odnoszę się do tego, co piszą tabloidy. Ten etap mam już dawno za sobą" - odpowiedziała jednoznacznie Pazura.

Cezary Pazura poznał Edytę w pociągu. Od razu zwrócił na nią uwagę

Cezary Pazura poznał Edytę Zając w 31 maja 2007 roku w pociągu. "Ostatni dzień maja 2007 r. Do Warsu wszedłem o szóstej rano. Nieprzytomny, ale nie na tyle, żeby nie zauważyć blondynki w białej bluzeczce z kołnierzykiem. Stała sobie spokojnie: wyprostowana, wysoka, skromna, zgrabna jak cholera. Jem tę swoją jajecznicę, patrzę na gościa, który mi ją zrobił, i myślę, że fajnie facet ma, mając taką dziewczynę, no fajnie... (byłem przekonany, że to jej sympatia). Nie to, co ja, sam, w separacji i psychicznym dole. Zazdroszczę mu takiej zwykłej, sympatycznej, pięknej, oddanej dziewczyny. Też bym chciał w końcu ułożyć sobie życie" - wspominał w autobiografii.

Z kolei Edyta Pazura w jednym z wywiadów wspomina, że zauważyła zainteresowanie aktora. "Bardzo mi się przypatrywał, a ja udawałam, że go nie widzę" - mówiła. Cezary ostatecznie poprosił ją jednak o numer telefonu i umówili się na pierwszą randkę.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (10)
Zobacz także