Blisko ludziEdyta Pazura dodała nowe zdjęcie. "Dokładnie 15 lat temu poznałam tego typa"

Edyta Pazura dodała nowe zdjęcie. "Dokładnie 15 lat temu poznałam tego typa"

Edyta Pazura upamiętniła ważną rocznicę
Edyta Pazura upamiętniła ważną rocznicę
Źródło zdjęć: © AKPA, Instagram | AKPA, Edyta Pazura

31.05.2022 12:44, aktual.: 31.05.2022 14:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Edyta Pazura zdecydowała się na dość osobisty wpis na Instagramie. W kilku prostych słowach wspomniała pewne ważne wydarzenie w swoim życiu. W komentarzach posypały się gratulacje.

Edyta oraz Cezary Pazura tworzą zgrany duet od kilkunastu lat. Para od czasu do czasu dzieli się w mediach społecznościowych urywkami ze swojego życia codziennego, aby w ten sposób zachować dobry kontakt ze swoimi fanami. Ostatni post na Instagramie żony aktora rozczula. Edyta poinformowała bowiem o ważnej dacie, która łączy się z Cezarym.

Edyta Pazura upamiętniła ważną rocznicę

Żona popularnego aktora wrzuciła na Instagram fotografię w skali szarości, która przedstawia Cezarego. We wpisie nie brakuje humoru Edyty, która wspomniała ów wydarzenie w kilku słowach.

"Dokładnie 15 lat temu poznałam tego typa i sami zobaczcie, jak się cieszy z mojej stopy. To był dobry wybór" - czytamy.

Para pobrała się w maju 13 lat temu. Edyta i Cezary znali się jednak nieco dłużej, a wyżej zacytowanymi słowy celebrytka wróciła pamięcią właśnie do pierwszych chwil tej relacji, która zakończyła się na ślubnym kobiercu. W komentarzach oczywiście nie brakowało gratulacji.

"I takiej relacji życzę każdemu. Wszystkiego, o czym marzycie. Niech się spełnia";

"Przeznaczenie, to coś naprawdę istnieje" - czytamy pod postem Pazury.

Miłość od pierwszej... podróży

Cezary i Edyta poznali się w pociągu na trasie Warszawa-Kraków. Cezary Pazura zdradził niegdyś nieco więcej szczegółów tego spotkania, gdy był gościem podcastu Żurnalisty.

"Takie proste pytania zadawała, takie szczere, normalne, których ja sobie nie zadawałem, bo już żyłem w takim relatywizmie, że każdemu wszystko wolno. Ona mówi: "No nie, ale gdzie są zasady, gdzie są wartości, gdzie jest twój dom?." Ja mówię: "Dom to nie jest adres. Mój dom jest tam, gdzie ty jesteś, kochanie, gdzie razem będziemy" - wspomniał aktor, odpowiadając na pytanie, czym dokładnie zauroczyła go przyszła żona.

Kiedy na siebie wpadli, Pazura był jeszcze formalnie w związku z Weroniką Marczuk. Para rozstała się jednak, a później pojawiła się informacja o tym, że serce aktora jest ponownie zajęte.

"To jest tajemnica życia, że spotykasz na swojej drodze osobę, która jest w stanie czterdziestoparoletniego faceta wypełnić światłem, takim dobrem, ochotą do życia, siłą. Miałem już doświadczenie, że wszystko przeżyłem, że wszystko jest nudne, nieciekawe" - stwierdził Pazura w rozmowie z Żurnalistą.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)
Zobacz także