ycipk-e2l0e8

Ekstremalna moc utrwalania nowego lakieru do włosów

Profesjonalny kosmetyk, który pozwala osiągnąć efekt spektakularnej fryzury bez konieczności wizyty u fryzjera. Stosowany do ostatecznego wykończenia uczesania, gwarantuje ekstremalne utrwalenie bez sklejania włosów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ekstremalna moc utrwalania nowego lakieru do włosów
(materiały prasowe)
ycipk-e2l0e8

Nowy, mocno utrwalający lakier do włosów Extreme Strong od LOOK EXPERT to kosmetyk, który zdyscyplinuje każdą fryzurę. Zawarte w produkcie cenne składniki odżywcze gwarantują nie tylko perfekcyjne uczesanie - utrwalone przez cały dzień, ale dodatkowo pielęgnują i chronią włosy przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Lakier do włosów LOOK EXPERT Extreme Strong to profesjonalny kosmetyk, który pozwala osiągnąć efekt spektakularnej fryzury bez konieczności wizyty u fryzjera. Stosowany do ostatecznego wykończenia uczesania, gwarantuje ekstremalne utrwalenie bez sklejania włosów. Lakier nie kruszy się i nie pozostawia śladów, a dzięki zawarciu w składzie jedwabiu nabłyszcza włosy, zapobiega elektryzowaniu oraz daje niezwykłą gładkość, podkreślającą urodę i zdrowy blask każdego pasma. Ważnym składnikiem jest także witamina B5 powodująca, że włosy pozostają lekkie, elastyczne i miękkie w dotyku, a także łatwo się rozczesują. LOOK EXPERT Extreme Strong zawiera filtry UV chroniąc włosy przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych oraz dyscyplinując fryzurę nawet w czasie deszczowych i wilgotnych dni.

Rada eksperta: Spryskując włosy lakierem zachowaj odległość ok. 30 cm. Jeżeli rozpylisz kosmetyk zbyt blisko, włosy będą posklejane, z wyraźnym matowym osadem. Gdyby tak się stało, koniecznie wyczesz lakier przy użyciu grzebienia i użyj ponownie.

ycipk-e2l0e8
(fot. Materiały prasowe)
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-e2l0e8

ycipk-e2l0e8
ycipk-e2l0e8