GwiazdyElisabeth Duda to gwiazda programu "Europa da się lubić". Co słychać u aktorki?

Elisabeth Duda to gwiazda programu "Europa da się lubić". Co słychać u aktorki?

Elisabeth Duda to gwiazda programu "Europa da się lubić". Co słychać u aktorki?
Źródło zdjęć: © Forum | Radoslaw NAWROCKI / FORUM
01.04.2019 09:20

Elisabeth Duda to gwiazda programu "Europa da się lubić", którego emisja zakończyła się 11 lat temu. Sprawdzamy, jak potoczyły się losy sympatycznej francuskiej aktorki.

Program "Europa da się lubić”, który emitowany był latach 2003-2008 wraca na antenę TVP 2. Jak na razie nie wiadomo jednak, czy ktoś ze starych uczestników pojawi się w nowej wersji programu. Formuła show była prosta – do studia zapraszani byli obcokrajowcy mieszkający w Polsce, którzy opowiadali o zwyczajach w swojej ojczyźnie.

Obraz
© Forum | Krzysztof Kuczyk/Forum

Talk-show wypromował wielu uczestników, m.in. Steffena Möllera, Kevina Aistona i Conrado Moreno. W programie wzięła udział również francuska aktorka Elisabeth Duda.

Po zakończeniu emisji show Duda na jakiś czas związała się ze stacją TVN. Prowadziła " Projekt plaża 2" oraz program "Goście, goście". Gwiazda użyczała swojego głosu w kreskówkach oraz zagrała role drugoplanowe w kilku filmach. Widzowie mogli zobaczyć ją również w programie "Taniec z gwiazdami". Później aktorka wróciła do Francji.

"Bardzo chciałam wrócić na deski teatralne i częściej grać w filmach. Tutaj mi się to przed długi czas nie udawało. Oczywiście wystąpiłam w kilku polskich produkcjach, ale mimo wszystko częściej byłam zapraszana do różnych projektów jako Elisabeth z Francji, a nie jako aktorka. Miałam już dość telefonów z zaproszeniami do programów, w którym miałabym opowiadać o najmodniejszym kolorze lakieru do paznokci" – mówiła kilka lat temu w rozmowie z Plejadą.

Wszystko wskazuje na to, że przeprowadzka opłaciła się. Aktorka, która skończy w tym roku 40 lat, spełnia dziś swoje marzenia – występuje na deskach teatrów i w filmach. Wkrótce do kin wejdzie film w "Intention" w reżyserii Joséphine Jeanneau, w którym Duda gra główną rolę.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl