Trwa ładowanie...
d41j1cp

Elżbieta II ma nowego psa. Corgi Whisper już robi furorę

Królowa uwielbia czworonogi, które są nie mniej popularne od niej samej. I chociaż obiecała, że psia rodzina jest wystarczająco duża, to znalazło się w niej miejsce dla Whispera (Szept – z ang.). O zwierzęciu rozpisują się media na całym świecie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Elżbieta II ma nowego psa. Corgi Whisper już robi furorę
(Instagram.com)
d41j1cp

Jak podaje dziennik "The Sun", Elżbieta II adoptowała psa, który wcześniej należał do zarządcy jednej z królewskich posiadłości, Billa Fenwicka. Latami on i jego żona Nancy pomagali monarchini w wychowaniu gromadki psiaków. – Spytała jego rodzinę, czy może zatrzymać Whispera – mówi osoba z otoczenia dworu. Pałac jak na razie nie potwierdził informacji o adopcji.

   Okładka Vanity Fair
(Okładka Vanity Fair)

W tej chwili królowa ma trzy psy: corgi o imieniu Willow oraz Vulcana i Candy, będące mieszanką corgi i jamnika. W 2015 r. pozowała z nimi w sesji dla "Vanity Fair". Wówczas, poza wymienionymi, Annie Leibovitz fotografowała jeszcze 13-letnią Holly. Zwierzę zmarło w październiku zeszłego roku. Elżbieta II miała ponad 30 psów rasy corgi i zawsze lubiła je rozpieszczać. Podobno z tej miłości chętnie nosiła dla nich biszkopty w kieszeniach.

d41j1cp

Zobacz także: Kate i William spotykają się z gdańszczanami! Nasza reporterka była na miejscu

d41j1cp

Podziel się opinią

Share
d41j1cp
d41j1cp