Blisko ludziElżbieta Jaworowicz kończy 75 lat! Tak zmieniała się gwiazda telewizji

Elżbieta Jaworowicz kończy 75 lat! Tak zmieniała się gwiazda telewizji

Elżbieta Jaworowicz
Elżbieta Jaworowicz
Źródło zdjęć: © AKPA

31.03.2021 14:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Elżbieta Jaworowicz kończy dzisiaj 75 lat. Dziennikarce ogromną popularność przyniósł autorski program interwencyjny "Sprawa dla reportera", który reporterka prowadzi już prawie 40 lat! Warto dodać że Jaworowicz jest nie tylko prowadzącą program, lecz także autorką reportaży. Nie do wiary, że dziennikarka ma 75 lat. Takie formy oraz charyzmy i wdzięku z pewnością zazdrości jej niejedna koleżanka z branży!

Przez lata prowadzenia swojego programu Elżbieta Jaworowicz dała się poznać nie tylko jako zaangażowana dziennikarka, lecz także jako osobowość telewizyjna, której długie nogi splecione w charakterystyczny sposób stały się znakiem rozpoznawczym. W 1999 r. reporterce Srebrny Krzyż Zasługi. Jaworowicz jest laureatką wielu nagród telewizyjnych, w tym prestiżowych Telekamer. Warto dodać, że zdobyła je aż trzy razy z rzędu!

Życie prywatne

Dziennikarka wyszłą za mąż trzykrotnie, jednak nie doczekała się potomstwa. Prowadząca "Sprawę dla reportera" nie byłą nigdy zbyt wylewna, gdy chodziło o życie osobiste - gwiazda skupiała się przede wszystkim na karierze w telewizji oraz swoim interwencjom.

Patrząc na aktualne fotografie Elżbiety Jaworowicz po prostu nie chce się wierzyć, że dziennikarka kończy 75 lat. Reporterka wciąż może pochwalić się oszałamiającą aparycją i świetną formą, dzięki której bez wątpienia jeszcze przez lata będzie mogli oglądać ją przed telewizorami.

Elżbieta Jaworowicz
Elżbieta Jaworowicz© AKPA

W 2008 krakowscy dziennikarze przyznali Jaworowicz...Antynagrodę Dziennikarzy. "Wyróżnienie" było związane z emisją "rażąco nieobiektywnego" program o kamienicy przy ul. Szerokiej 12 w Krakowie. Wówczas Rada Etyki Mediów aż dwie skargi na reporterkę uznała za zasadne. W 2010 zarejestrowano Stowarzyszenie Stop Nierzetelni, które zrzesza osoby które czujące się poszkodowane przez program "Sprawa dla reportera".

Elżbieta Jaworowicz
Elżbieta Jaworowicz© AKPA

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (14)
Zobacz także