Trwa ładowanie...
d2n83uk

Ewa Drzyzga prowadziła "Rozmowy w toku". Co dziś robi dziennikarka?

Ewa Drzyzga przez lata prowadziła tvn-owski program "Rozmowy w toku". Dziennikarka miała rzesze fanów. Czterokrotnie nagrodzona została statuetką Telekamery. Co dziś robi Ewa Drzyzga?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ewa Drzyzga ma dziś 51 lat
Ewa Drzyzga ma dziś 51 lat (ONS.pl)
d2n83uk

Ewa Drzyzga – kariera

Ewa Drzyzga z mediami związana jest od lat 90. Największą popularność zyskała jednak za sprawą programu "Rozmowy w toku", który prowadziła przez 16 lat. Praca w mediach poza dużą satysfakcją sprawiła jej również wiele problemów z ze zdrowiem. Dziennikarka mówiła o tym w zeszłym roku w rozmowie z portalem Plejada. "Mogłam być kaleką. Miałam długo okropne bóle kręgosłupa, które nie dawały mi żyć. Wynikało to m.in. z siedzącego trybu życia. Mało się ruszałam, bo godzinami siedziałam w redakcji przygotowując się do programów. To był koszmar. Były momenty, że nie mogłam stawać na nogi przez rwy kulszowe. Myślałam, że się wykończę. Doszło do tego, że kiedyś moje biodro było wysunięte o 30 centymetrów. Musiałam wtedy nagrywać "Rozmowy w toku" i kadrowano mnie z bliska od pasa w górę. W przerwach zwijałam się z bólu" – wyznała wówczas. Na szczęście dziennikarka znalazła odpowiedniego specjalistę, który pomógł uporać jej się z problemami zdrowotnymi.

d2n83uk

Co robi dziś Ewa Drzyzga?

Po powrocie do zdrowia Ewa Drzyzga wróciła również do telewizji. Od zeszłego roku widzowie mogą oglądać jej autorski program 36.6. Rozmawia w nim z ekspertami w zakresie zdrowia, m.in. o sposobach walki z chorobami i profilaktyce. Dziennikarka jak wiele innych gwiazd jest również aktywną instagramerką. Na swoim profilu udostępnia nie tylko zdjęcia z planów zdjęciowych, ale także i prywatne fotografie. Widać, że gwiazda wróciła już do dawnej formy i z uśmiechem na twarzy podejmuje nowe wyzwania.

d2n83uk

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2n83uk

Podziel się opinią

Share

d2n83uk

d2n83uk