GwiazdyEwa Kasprzyk jest zakochana. Mówi, dlaczego nie bierze ślubu

Ewa Kasprzyk jest zakochana. Mówi, dlaczego nie bierze ślubu

Ewa Kasprzyk o formalizowaniu związku
Ewa Kasprzyk o formalizowaniu związku
Źródło zdjęć: © East News | Artur Zawadzki/REPORTER
oprac. KSA
21.11.2021 16:37

Ewa Kasprzyk udowadnia, że każda kobieta, bez względu na wiek, może czerpać radość z życia i kochać. Aktorka obecnie jest w szczęśliwym związku, o którym chętnie opowiada, ale jednocześnie nie planuje ślubu.

Ewa Kasprzyk wielu Polakom nadal kojarzy się z roli w kultowym filmie "Kogel-Mogel" i słynnym: "Marian, tu jest jakby luksusowo". Aktorka skończyła 64 lata i cały czas jest aktywna zawodowo.

W życiu prywatnym również sporo się u niej dzieje. Kocha podróżować, uprawiać różnego rodzaju dyscypliny sporotwe i czerpać z życia pełnymi garściami.

Nowa miłość

Ewa Kasprzyk przez długie lata była żoną Jerzego Barnatowicza, z którym ma córkę Małgorzatę. Obecnie jest w związku z młodszym od niej o osiem lat, Michałem Kozerskim. Gdy się poznali, aktorka była w nieciekawym momencie życia prywatnego i z czasem przyznała, że tak naprawdę zaczynała wszystko od zera.

Para wystąpiła razem w programie "Power Couple" i udowodniła, że świetnie do siebie pasują. Potrafią dogadywać się i często razem podróżują, szczególnie do Afryki. "Doskonale zna ten kontynent, bo już jako 15-latek spędził rok w Nigerii. Jego tata był wykładowcą na Uniwersytecie Ahmadu Bello. Teraz Michał ma tam dom i prowadzi interesy. Chciałby tam zamieszkać na stałe, ale ja nie jestem gotowa na rezygnację z pracy. Jeździmy tam, kiedy się da, szczególnie gdy tu, dzieje się bardzo dużo" - powiedziała dla magazynu "VIVA!".

Już w tamtym roku spekulowano, że para planuje ślub i to właśnie w Afryce. Jednak jak na razie nic na to nie wskazuje. Ewa Kasprzyk została zapytana o swoje plany w tym zakresie i odpowiedziała dosyć wymijająco.

"Nie bardzo mam kiedy. Mam tyle pracy i zajęć, że raczej o tym nie myślę. I jeszcze tyle podróży przede mną. Na podróże znajdę, żeby nie wiem co" - odparła.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (17)
Zobacz także