GwiazdySzczera Ewa Kasprzyk. Przyznaje, że trzy lata temu zaczynała od zera

Szczera Ewa Kasprzyk. Przyznaje, że trzy lata temu zaczynała od zera

Ewa Kasprzyk udowadnia, że wiek nie ma znaczenia
Ewa Kasprzyk udowadnia, że wiek nie ma znaczenia
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
oprac. KSA

17.11.2021 19:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ewa Kasprzyk to aktorka, która jest aktywna zawodowo już od kilkudziesięciu lat. Wiele osób docenia jej pozytywne nastawienie do życia i nieprzemijającą werwę. W najnowszym wywiadzie opowiedziała, skąd się ona bierze.

Ewa Kasprzyk ukończyła studia aktorskie w 1983 roku i szybko zaczęła odnosić pierwsze sukcesy. Serca Polaków skradła głównie dzięki roli Barbary Wolańskiej w filmie "Kogel-Mogel".

Do dzisiaj regularnie występuje w nowych produkcjach filmowych, serialach oraz w teatrze. Dla wielu osób jest nie tylko utalentowaną aktorką, ale również symbolem kobiecości.

W najnowszym wywiadzie dla magazynu "VIVA!" Ewa Kasprzyk mówi o swoim podejściu do życia i przemijania. "Nie mam nic do ukrycia. Po prostu przyjmuję do wiadomości, że jestem kobietą po sześćdziesiątce. Jestem dowodem na to, że życie dojrzałej kobiety to nie 'czołganie się do cmentarza', że jest ciekawe, pełne wyzwań i możliwości. Żyję pełnią życia, jestem zakochana i bardzo szczęśliwa" - powiedziała.

"Ludzie sami stawiają sobie ograniczenia, myślą, że czegoś tam nie mogą czy im nie wypada. [...] Na szczęście nie spełniam ogólnospołecznych standardów. Niby dlaczego miałabym nie założyć mini albo odkryć dekoltu? A jeśli mam superzgrabne nogi i seksowny dekolt?" - powiedziała.

Jednocześnie aktorka wyjawiła, że zaledwie trzy lata temu życie mocno ją poturbowało. "Zaczynałam wszystko od zera. Nowe życie, nowy dom, nowy partner" - przyznała.

Ewa Kasprzyk podkreśla, że mimo przeciwności podchodziła do wszystkiego z pozytywnym nastawieniem i nie rozpamiętywała zbyt długo przykrych wydarzeń. To samo poradziła wszystkim czytelnikom, Chodzi o to, żeby żyć tak, żeby przeszłość nie zdominowała teraźniejszości. Nie rzucała się na nią cieniem, bo inaczej nie ruszymy do przodu" - podkreśliła.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (91)
Zobacz także