GwiazdyEwa Szabatin wyprowadza się z Polski. Zamieszka w Portugalii

Ewa Szabatin wyprowadza się z Polski. Zamieszka w Portugalii

Ewa Szabatin
Ewa Szabatin
Źródło zdjęć: © AKPA

27.08.2021 08:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tancerka Ewa Szabatin znana z programu "Taniec z gwiazdami" napisała ostatnio na Instagramie, że planuje wyprowadzić się z Polski i zamieszkać w Portugalii. Jest na etapie poszukiwania domu.

Ewa Szabatin jest tancerką znaną z programu "Taniec z gwiazdami". Ostatnio za pośrednictwem konta na Instagramie poinformowała fanów o kupnie domu i przeprowadzce do Portugalii.

Ewa Szabatin kupuje dom w Portugalii

- Kupujemy dom w Portugalii. Jeszcze nie został wybrany, bo cały czas szukamy tego wymarzonego, ale wiemy, że już niedługo nasza zdrowa rodzinka będzie żyła pod palmą - napisała w poście Szabatin.

Następnie napisała, dlaczego podjęła taką decyzję. - Przez pandemię, która bardzo pomieszała w naszych głowach i zmieniła nasze priorytety - dodała we wpisie.

"Miejsce wolne od strachu i niepokoju"

Celebrytka wierzy, że w Portugalii będzie bliżej natury oraz, że odnajdzie tam swój raj na ziemi. - To będzie nasz raj. Miejsce wolne od strachu i niepokoju. Miejsce, w którym rządzić będzie natura i zdrowie - dodała.

Ewa Szabatin napisała także, że podejmowanie spontanicznych decyzji leży w jej naturze, a przy wyborach kieruje się sercem i intuicją, co pomaga jej wybierać dobrze. - Całe życie podejmujemy decyzje, kierując się sercem. Dziś serce prowadzi nas w stronę słońca – zakończyła wpis.

Kim jest Ewa Szabatin?

Ewa Szabatin taniec towarzyski zaczęła trenować w wieku 10 lat. Jest wielokrotną mistrzynią Polski w tańcach latynoamerykańskich czy standardowych, dwukrotnie była także finalistką Mistrzostw Świata. Znana jest przede wszystkim z programu "Taniec z gwiazdami"

Celebrytka prowadzi także bloga "Fit Fashion Freak" gdzie dzieli się swoimi inspiracjami dotyczącymi sportu, zdrowego odżywiania oraz mody. Na "Fit Fashion Freak" sprzedaje również e-booki ze zdrowymi propozycjami żywieniowymi prosto z jej wegetariańskiej kuchni oraz pomysłami na relaksację.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (210)
Zobacz także