FitnessĆwiczeniaĆwiczenia w biurze - na uda i pośladki

Ćwiczenia w biurze - na uda i pośladki

Ćwiczenia w biurze - na uda i pośladki
tynka

27.12.2010 09:12, aktual.: 27.12.2010 10:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ciągle narzekasz, że twoje jędrne pośladki i szczupłe uda zniszczyła siedząca praca. Od tej pory nie będziesz już mogła stosować tej wymówki. Ćwiczenia w biurze są możliwe i dają bardzo dobre rezultaty. Możesz jednocześnie wykonywać swoje obowiązki i rzeźbić sylwetkę. Spróbuj.

Ćwiczenia na szczupłe uda

Usiądź prosto (powinnaś zachować taką pozycję nie tylko podczas wykonywania ćwiczenia) i zegnij kolana pod katem 90 stopni. Unieś jedną nogę do góry (zachowaj przy tym kolano zgięte pod katen 90 st.) i napnij mięśnie ud. Po kilku sekundach opuść nogę. Powtórz 20 razy, a potem zajmij rzeźbieniem drugiego uda.

Silne mięśnie wewnętrzne ud

Silne mięśnie wewnętrzne ud nie tylko wysmuklą nogi, ale także poprawią jakość życia seksualnego. By je ćwiczyć włóż między kolana średniej wielkości piłeczkę i ściskaj ją tak często, jak to możliwe. Jeśli uniesiesz przy okazji pięty, także łydki będą pracowały.

Ćwiczenia na jędrne pośladki

Zgrabna pupa to marzenie każdej z nas. Sposób na nią jest banalny. Po prostu trzeba jak najczęściej napinać pośladki. Możesz to robić zarówno pracując na komputerze, jak i parząc kawę. Każda chwila jest dobra. Powtarzaj ćwiczenie pośladków przynajmniej 3 razy dziennie przez miesiąc, a przekonasz się jaki twardy może być twój tyłek.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także