Trwa ładowanie...
d3v61yv
Materiał Partnera
fotoksiążka

Fotoksiążka Printu, czyli świetna alternatywa nudnych prezentów!

Szukasz pomysłu na prezent, który wzbudzi najpiękniejsze emocje i będzie niepowtarzalną pamiątką przez długie lata? Nic prostszego - podaruj bliskiej osobie wspomnienia w nowoczesnej oprawie.

Podziel się
Fotoksiążka Printu, czyli świetna alternatywa nudnych prezentów!
(Materiały prasowe)
d3v61yv

Fotoksiążka Printu, którą zaprojektujesz zupełnie samodzielnie na stronie https://printu.pl/fotoksiazka/pokaże obdarowywanej osobie, jak wiele dla Ciebie znaczy!

Fotoksiążka Printu - uniwersalny prezent, pełen prawdziwych emocji

Fotoksiążka Printu to unowocześniona forma albumu fotograficznego, do stworzenia której potrzebujesz jedynie… kilku minut oraz dostępu do internetu. Od zwykłych albumów, fotoksiążkę wyróżnia wysoka jakość wydruku, niebanalna forma i niemal pełna personalizacja – począwszy od wyboru szablonu, poprzez dobór rozmiaru, kończąc na wgraniu dowolnie dobranych zdjęć i dodaniu podpisów.
Fotoksiążka to upominek, który jak żaden inny niesie ze sobą przesłanie: "Jesteś dla mnie ważny/a!”.

d3v61yv
Materiały prasowe
Podziel się

Kiedy warto podarować fotoksiążkę Printu?

Piękna, innowacyjna fotoksiążka to doskonały prezent dla każdego, na każdą okazję. Urodziny, podziękowania dla rodziców na ślubie, chrzest, rocznica... – to Ty wybierasz, jaką okoliczność uwiecznisz.
Zaskakująca fotoksiążka ucieszy każdą bliską Twojemu sercu osobę, bez względu na jej płeć i wiek.

Materiały prasowe
Podziel się
d3v61yv

Jakie zdjęcia będą Ci potrzebne?

Zdecyduj sam, jakie fotografie wypełnią fotoksiążkę, podarowaną prosto z serca. W zależności od tego, komu ją wręczysz i jakiej okazji dotyczy, możesz umieścić w niej zdjęcia z wakacji, z życia codziennego, a także stare, zeskanowane fotografie.
Masz pełną kontrolę nad tym, jaki charakter uzyska zamówiona przez Ciebie fotoksiążka. Co ważne – zdjęcia do edytora fotoksiążki możesz wgrać również bezpośrednio z telefonu.

Materiały prasowe
Podziel się

Uzupełnij prezent o podpisy i życzenia!

d3v61yv

Aby fotoksiążka była jeszcze bardziej poruszającym upominkiem, prócz zdjęć zamieść w niej życzenia lub sentencje skierowane do obdarowywanego. Dodanie życzeń to świetne rozwiązanie, jeśli fotoksiążka ma być prezentem od kilku osób, ale także wtedy, gdy planujesz podarować prezent samodzielnie.

Materiały prasowe
Podziel się

Zamów fotoksiążkę Printu bez wychodzenia z domu!

Jak stworzyć własną fotoksiążkę? To banalnie proste – skorzystaj z edytora online na stronie Printu.pl. Wybierz szablon swojej fotoksiążki, a także rozmiar, rodzaj papieru i oprawy. Następnie wgraj wybrane zdjęcia z komputera, smartfona lub innego źródła. Rozmieść je według własnych upodobań i ozdób elementami graficznymi oraz podpisami.

d3v61yv

Gotowa, zamówiona fotoksiążka dotrze wprost w Twoje ręce w ciągu kilku dni roboczych. Czy to nie proste? Trudno o równie wygodny sposób na wzruszający, jedyny w swoim rodzaju prezent dla bliskiej osoby!

Podziel się opinią

Share

d3v61yv

d3v61yv
d3v61yv