ModaGalanteria skórzana od Macieja Zienia w Biedronce. Dodatki niebawem trafią do dyskontu

Galanteria skórzana od Macieja Zienia w Biedronce. Dodatki niebawem trafią do dyskontu

Galanteria skórzana od Macieja Zienia w Biedronce. Dodatki niebawem trafią do dyskontu
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Marta Dragan
17.11.2017 14:54, aktualizacja: 17.11.2017 15:08

Sieć Biedronka po raz kolejny nawiązała współpracę ze znanym projektantem Maciejem Zieniem. Tym razem proponuje wysokiej jakości galanterię skórzaną. Torebki, paski, portfele i rękawiczki sygnowane logo projektanta będzie można nabyć w przystępnych cenach. Oferta będzie dostępna w wybranych sklepach od 23 listopada.

W zeszłym roku dużą popularnością cieszyła się kolekcja tekstyliów łazienkowych z linii HOME & SPA by Maciej Zień. Na fali popularności sieć Biedronka podjęła kolejną współpracę z polskim projektantem. Tym razem w Biedronce pojawi się galanteria skórzana Macieja Zienia. Będą to wysokiej jakości torebki, paski, portfele i rękawiczki.

Galanteria skórzana zaprojektowana na wyłączność dla Biedronki przez Macieja Zienia trafi do wybranych sklepów sieci 23 listopada. Będzie dostępna do 6 grudnia lub do wyczerpania zapasów. Wiemy już, że dodatki występują w kolorze pudrowego różu, wiśniowym, czerwonym, czarnym, granatowym czy szampańakim złocie.

Obraz
© Materiały prasowe

- Od zawsze niezwykła natura kobiet, ich piękno oraz silne charaktery były dla mnie inspiracją do tworzenia. Moja specjalnie zaprojektowana kolekcja pokazuje kobietom, że każda z nich zasługuje na perfekcyjnie wykonany element galanterii, który podkreśli jej indywidualny styl - mówi Maciej Zień o nowym projekcie.

W kolekcji znalazły się dwa modele torebek: ze skóry pikowanej oraz ze skóry saffiano. Każda ma wymiar 20x14x7 cm i posiada pasek będący połączeniem naturalnej skóry oraz łańcuszka w kolorze złotym. Ekskluzywne produkty z metką projektanta mają mieć przystępne ceny. Torebki, które będą dostępne w trzech wariantach kolorystycznych, można będzie nabyć w cenie 169 zł za sztukę.

_- Chciałem stworzyć ikoniczną i ponadczasową kolekcję akcesoriów. Stworzyłem specjalnie autorskie pikowanie na potrzeby tej kolekcji. Kolorystyka jest mi bliska. Są to moje ulubione i tym samym ponadczasowe kolory. Praca nad kolekcją trwała rok czasu - _odpowiada w rozmowie z nami projektant.

Kolekcja Macieja Zienia to także trzy modele portfeli: ze skóry pikowanej, gładkiej oraz ze skóry saffiano. Każdy z modeli dostępny będzie w dwóch kolorach, w cenie 129 zł za sztukę.

Do sklepów sieci Biedronka trafią również skórzane paski w czterech wariantach kolorystycznych oraz dwa modele rękawiczek skórzanych, każdy z nich w dwóch kolorach. Paski będzie można nabyć w cenie 59,90 zł za sztukę, a rękawiczki 69,90 zł za parę.

Obraz
© Materiały prasowe