ModaModelka 70+ w bikini? Nadchodzi wyczekiwana i bardzo potrzebna rewolucja

Modelka 70+ w bikini? Nadchodzi wyczekiwana i bardzo potrzebna rewolucja

Rosa Saito to 71-letnia modelka, która przełamuje stereotypy
Instagram/rosa.saito
Rosa Saito to 71-letnia modelka, która przełamuje stereotypy Instagram/rosa.saito
Źródło zdjęć: © Instagram | Instagram

17.10.2022 16:30, aktual.: 20.10.2022 10:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dokładnie rok zajęło namówienie jej na sesję zdjęciową. Ale kiedy pojawiła się przed obiektywem, ten pokochał ją ruchem pierwszej migawki. Długie, siwe włosy oraz eleganckie pozy to cechy charakterystyczne modelki Rosy Saito, która debiutowała w wieku seniorskim.

Młodość to stan umysłu. Okazuje się, że "pierwszy raz" można równie wspaniale przeżywać w wieku dwudziestu, jak i siedemdziesięciu lat. Rosa Saito to żywy przykład tego, że oprócz przystawki i dania głównego, warto czekać także na deser. Oto historia 71-letniej modelki, która po wielu latach spędzonych w trosce o rodzinę, powiedziała: "nie dowiem się, jeśli nie spróbuję".

Kim jest Rosa Saito?

Zanim pojawiła się w edytorialach, wiodła trudne życie. Jako młoda dziewczyna opiekowała się chorą matką. Szybko została wdową samotnie wychowującą trójkę dzieci. Zawsze ciągnęło ją jednak do sztuki i świata kreacji. Już jako mała dziewczynka występowała na scenie śpiewając, a także szkoliła umiejętności pisarskie.

Recepta Rosy Saito

Modelka zawsze żyła w zgodzie ze sobą oraz w harmonii z naturą. Jako dziecko, ani razu nie zażyła nawet aspiryny. Dorastała w domu, gdzie wykluczano chemię niemal w każdej postaci, a wszelkie dolegliwości leczono naturalnymi metodami. Pielęgnacja Rosy Saito do dzisiaj bazuje na oleju kokosowym, oliwce z oliwek oraz aloesie. Modelka pasjonuje się roślinami i ogrodnictwem. Każdy dzień zaczyna od medytacji, dbając o swoje myśli i duchowość. Jak sama mówi:

"Im więcej się uczę, tym mniej wiem. Czas mija, ale czym jest czas, mój Boże? Gdyby dusza liczyła lata, moja miałaby 22”.

Modelka z trzyletnim stażem pracy

Dzisiaj Rosa Saito pojawia się zarówno na komercyjnych sesjach zdjęciowych, wybiegach, jak również w projektach high-fashion. Jej profil na Instagramie liczy pięćdziesiąt tysięcy obserwatorów. Od trzech lat jest rozchwytywaną modelką, która przewiduje rewolucje w świecie modelingu. Ludzie dbają o siebie coraz lepiej, a przez to żyją dłużej stając się potencjalnym klientem branży "beauty" i "fashion". Dlatego świat modelingu powinien otworzyć się także na nich.

Wszechmocne
Wszechmocne© PAP

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (29)
Zobacz także