Blisko ludziGeorgie Clarke demaskuje instagramowe oszustwa. "Ciało nie wygląda tak w rzeczywistości"

Georgie Clarke demaskuje instagramowe oszustwa. "Ciało nie wygląda tak w rzeczywistości"

Georgie Clarke
Georgie Clarke
Źródło zdjęć: © Instagram
oprac. KSA
27.07.2021 11:28

Latem media społecznościowe są zasypane nienagannymi fotografiami kobiet w bikini. Influencerka Georgie Clarke w genialny sposób obnaża prawdę na temat kobiecego ciała i tłumaczy, żeby nie porównywać się do zdjęć z Instagrama.

Georgie Clarke zyskała popularność dzięki udziałowi w brytyjskim programie "Survival of the Fittest". 24-letnia modelka cały czas intensywnie działa w swojej branży i prowadzi konta w mediach społecznościowych, ale jednocześnie znacząco wyróżnia się na tle innych modelek.

Georgie Clarke regularnie publikuje zdjęcia i wpisy, w których uświadamia, jak wygląda w rzeczywistości ciało kobiety. Modelka tłumaczy, że każda sesja zdjęciowa jest skrupulatnie przygotowana, a osoby pozujące do zdjęć stosują szereg trików, aby wyglądać jak najlepiej.

To tylko iluzja

Clarke ma 24-lata i zapewnia, że jej wizerunek na plakatach nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Ostatnio modelka poruszyła temat pośladków w bikini. Zestawiła ze sobą dwa swoje zdjęcia i wytłumaczyła, dlaczego jest tak duża różnica.

"Po lewej stoję naturalnie, w zrelaksowanej pozycji. Po prawej najpierw wyszukałam dobre światło, a potem wyginam się do przodu, wyginam plecy i napinam ciało. [...] Zdjęcie nie jest realistyczne ani nie odzwierciedla tego, jak wygląda moje ciało, gdy nie pozuję. Nie daj się zwieść iluzji" - napisała.

Georgie Clarke uczula, aby nie porównywać swoich naturalnych zdjęć do pozowanych zdjęć instagramerek, ponieważ to byłoby niczym porównywanie się do iluzji. "Ludzie nie potrafią chodzić z taką pozą. To nie jest możliwe" - zapewnia.

Mądre słowa! Właśnie takich głosów potrzeba nam wszystkim w mediach społecznościowych.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.