Trwa ładowanie...

Gładkie nogi, bikini i pachy na dłużej. Przedstawiamy pięć skutecznych depilatorów

Męczy cię nieustanne golenie? Możesz dłużej cieszyć się gładkim ciałem, potrzebujesz tylko specjalnego narzędzia. Wyrzuć jednorazowe golarki i powtarzaj znienawidzoną czynność rzadziej. Postaw na depilator.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Gładkie nogi, bikini i pachy na dłużej. Przedstawiamy pięć skutecznych depilatorówŹródło: Fotolia
d18y17h
d18y17h

Depilatory różnią się ceną. Znajdziemy modele za 40, ale też za kilkaset złotych. Czy wartość zawsze idzie w parze z jakością? Odpowiedzieć na to pytanie można po porównaniu funkcji poszczególnych urządzeń. Zrobiliśmy to dla ciebie.

Na pierwszy ogień idzie depilator marki Braun. Za model SILK-EPIL 7-561 WD zapłacimy mniej niż 300. To bezprzewodowe urządzenie z ośmioma końcówkami. Ogolimy nim nie tylko nogi, ale też okolice bikini, pachy i twarz. Ma też dwa stopnie prędkości i system masujący

Inną naszą, sporo tańszą propozycją jest depilator za niecałe 50 zł. To urządzenie trzy w jednym: depilator, golarka i frezarka. Też jest bezprzewodowe i ma dwa poziomy prędkości.

Nie bój się bólu. Za pierwszym razem możesz odczuwać spory dyskomfort, ale z każdym kolejnym będzie lepiej.

d18y17h

Depilatory laserowe

Jeśli jednak panicznie przeraża cię ból, wybierz depilator laserowy. Golenie będzie bezbolesne i szybkie. Nie musisz też obawiać się promieniowania, urządzenie ma bowiem wbudowany filtr UV. Nie nadaje się do ciemnej karnacji.

Depilator kosztuje niecałe 200 zł, ostatnia nasza propozycja jest droższa. Za urządzenie zapłacimy 396 zł. Skąd ta kwota? Płacimy za 4 cm depilowanej powierzchni, czujnik koloru skóry i pięć poziomów mocy. Tego modelu używa się też w salonach kosmetycznych.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d18y17h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d18y17h