ycipk-pb900n

Gładkie nogi, bikini i pachy na dłużej. Przedstawiamy pięć skutecznych depilatorów

Męczy cię nieustanne golenie? Możesz dłużej cieszyć się gładkim ciałem, potrzebujesz tylko specjalnego narzędzia. Wyrzuć jednorazowe golarki i powtarzaj znienawidzoną czynność rzadziej. Postaw na depilator.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Golenie to jedna z najmniej przyjemnych czynności dla większości kobiet
Golenie to jedna z najmniej przyjemnych czynności dla większości kobiet (Fotolia)
ycipk-pb900n

Depilatory różnią się ceną. Znajdziemy modele za 40, ale też za kilkaset złotych. Czy wartość zawsze idzie w parze z jakością? Odpowiedzieć na to pytanie można po porównaniu funkcji poszczególnych urządzeń. Zrobiliśmy to dla ciebie.

Na pierwszy ogień idzie depilator marki Braun. Za model SILK-EPIL 7-561 WD zapłacimy mniej niż 300. To bezprzewodowe urządzenie z ośmioma końcówkami. Ogolimy nim nie tylko nogi, ale też okolice bikini, pachy i twarz. Ma też dwa stopnie prędkości i system masujący

ycipk-pb900n

Inną naszą, sporo tańszą propozycją jest depilator za niecałe 50 zł. To urządzenie trzy w jednym: depilator, golarka i frezarka. Też jest bezprzewodowe i ma dwa poziomy prędkości.

Nie bój się bólu. Za pierwszym razem możesz odczuwać spory dyskomfort, ale z każdym kolejnym będzie lepiej.

Depilatory laserowe

Jeśli jednak panicznie przeraża cię ból, wybierz depilator laserowy. Golenie będzie bezbolesne i szybkie. Nie musisz też obawiać się promieniowania, urządzenie ma bowiem wbudowany filtr UV. Nie nadaje się do ciemnej karnacji.

ycipk-pb900n

Depilator kosztuje niecałe 200 zł, ostatnia nasza propozycja jest droższa. Za urządzenie zapłacimy 396 zł. Skąd ta kwota? Płacimy za 4 cm depilowanej powierzchni, czujnik koloru skóry i pięć poziomów mocy. Tego modelu używa się też w salonach kosmetycznych.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-pb900n

ycipk-pb900n
ycipk-pb900n