Trwa ładowanie...
d4h88ud

Gładkie nogi, bikini i pachy na dłużej. Przedstawiamy pięć skutecznych depilatorów

Męczy cię nieustanne golenie? Możesz dłużej cieszyć się gładkim ciałem, potrzebujesz tylko specjalnego narzędzia. Wyrzuć jednorazowe golarki i powtarzaj znienawidzoną czynność rzadziej. Postaw na depilator.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Golenie to jedna z najmniej przyjemnych czynności dla większości kobiet
Golenie to jedna z najmniej przyjemnych czynności dla większości kobiet (Fotolia)
d4h88ud

Depilatory różnią się ceną. Znajdziemy modele za 40, ale też za kilkaset złotych. Czy wartość zawsze idzie w parze z jakością? Odpowiedzieć na to pytanie można po porównaniu funkcji poszczególnych urządzeń. Zrobiliśmy to dla ciebie.

Na pierwszy ogień idzie depilator marki Braun. Za model SILK-EPIL 7-561 WD zapłacimy mniej niż 300. To bezprzewodowe urządzenie z ośmioma końcówkami. Ogolimy nim nie tylko nogi, ale też okolice bikini, pachy i twarz. Ma też dwa stopnie prędkości i system masujący

Inną naszą, sporo tańszą propozycją jest depilator za niecałe 50 zł. To urządzenie trzy w jednym: depilator, golarka i frezarka. Też jest bezprzewodowe i ma dwa poziomy prędkości.

Nie bój się bólu. Za pierwszym razem możesz odczuwać spory dyskomfort, ale z każdym kolejnym będzie lepiej.

d4h88ud

Depilatory laserowe

Jeśli jednak panicznie przeraża cię ból, wybierz depilator laserowy. Golenie będzie bezbolesne i szybkie. Nie musisz też obawiać się promieniowania, urządzenie ma bowiem wbudowany filtr UV. Nie nadaje się do ciemnej karnacji.

Depilator kosztuje niecałe 200 zł, ostatnia nasza propozycja jest droższa. Za urządzenie zapłacimy 396 zł. Skąd ta kwota? Płacimy za 4 cm depilowanej powierzchni, czujnik koloru skóry i pięć poziomów mocy. Tego modelu używa się też w salonach kosmetycznych.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d4h88ud

Podziel się opinią

Share
d4h88ud
d4h88ud