Trwa ładowanie...

Gojdź o spotkaniu pierwszych dam: "Agata Duda zachwyca"

Znany doktor i celebryta skomentował na swoim profilu na Facebooku wygląd pierwszych dam. "Melania Trump to piękność w stylu amerykańskim" - napisał. Zachwycił się też Agatą Dudą.

Share
Gojdź o spotkaniu pierwszych dam: "Agata Duda zachwyca"
Źródło: Facebook.com
d3wpkga

Gojdź określił Melanię Trump mianem hollywodzkiej, hipnotyzującej piękności i podkreślił, że "pomimo korzystania z zabiegów medycyny estetycznej wygląda naturalnie, nie przesadza z poprawianiem urody". Nie da się ukryć, że pierwsza dama USA jak na swoje 47 lat ma rewelacyjną figurę i robi wrażenie.

"Agata Duda również zachwyca. Wygląda jak typowa zadbana Polka w wieku 45 lat. Naturalna, bez żadnych poprawek, ze swoimi zmarszczkami mimicznymi, które dodają jej uroku i wyglądu swojskiej kobiety z sąsiedztwa. Do tego równie zgrabna figura. Brawo!" - zachwyca się znany lekarz.

Dwie kobiety, żony i matki, których mężowie pełnią najważniejszą funkcję w państwie. Sposób prezentowania się obie opanowany mają do perfekcji, jednak nasz rodzimy specjalista medycyny estetycznej dostrzega różnice w sposobie postrzegania ich przez społeczeństwo: "Myślę, że Melania jako pierwsza dama w Polsce nie wzbudzałaby większej sympatii, bo Polacy odbieraliby ją jako wyniosłą i niedostępną kobietą z elit. My lubimy Agatę Dudę za jej pochodzenie z normalnego ludu, za skromność i wygląd naszej koleżanki z życia codziennego" - pisze Gojdź.

Zobacz też: "Gilon broni Melanii Trump: "Wiem, że jest oceniania przez to jak wygląda"

Osobista opinia Gojdzia nie do końca spodobała się jego fankom. Pod jego postem niektóre określiły styl Agaty Dudy jako babciny, czy "styl matki różańcowej". W tym starciu Melania zdecydowanie jest bardziej nowoczesna, a jako była modelka zapewne ma większe doświadczenie w doborze kreacji. Jednak to, co niewątpliwie łączy obie panie, to małomówność. Jedna z fanek doktora pisze: "Ja nie potrafię o tej kobiecie powiedzieć nic tak po prawdzie. Ona w ogóle się odzywa".

d3wpkga

Szczupłe, wysokie, eleganckie, wpływowe. Ich głos może mieć moc, jednak rzadko z niego korzystają. Zwłaszcza w sprawach dotyczących kobiet właśnie.

d3wpkga

Podziel się opinią

Share
d3wpkga
d3wpkga