GwiazdyHarry i Meghan wyprowadzają się z Pałacu Kensington. Książę ma ku temu ważny powód

Harry i Meghan wyprowadzają się z Pałacu Kensington. Książę ma ku temu ważny powód

Harry i Meghan wyprowadzają się z Pałacu Kensington. Książę ma ku temu ważny powód
Źródło zdjęć: © Forum
28.11.2018 15:42, aktualizacja: 28.11.2018 17:07

O tym, że Harry i Meghan podchodzą do królewskich zwyczajów i protokołu nieco bardziej na luzie niż pozostali członkowie royal family, wiadomo nie od dziś. Teraz zdecydowali się przeciąć pępowinę i zamieszkać z dala od Pałacu Kensington, w którym mieszkają William i Kate.

Gdy Pałac Kensigton wydał oficjalne oświadczenie, w którym poinformował o przeprowadzce Harry’ego i Meghan, w sieci zawrzało, a internuaci zaczęli wymyślać powody, dla których para książęca postanowiła opuścić mury pałacu. Pojawiły się nawet głosy, że książę nie chce już mieszkać obok swojego brata i jego rodziny, bo panowie są ze sobą pokłóceni i ich relacje nie są tak dobre, jak kiedyś.

Ingrid Seward, biografka brytyjskiej rodziny królewskiej, wyjaśniła, że powód przeprowadzki jest inny: książę Harry po prostu nie lubi mieszkać w pałacu i chce budować życie z Meghan na własną rękę, z dala od krewnych.

– Harry czuł się w Pałacu Kensington jak w więzieniu – poinformowała Seward w rozmowie z magazynem People. – Nie może się doczekać, aż się stamtąd wydostanie – dodała.

Źródło: People

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl