Trwa ładowanie...
d1wy8ws

Harry i Meghan wyprowadzają się z Pałacu Kensington. Książę ma ku temu ważny powód

O tym, że Harry i Meghan podchodzą do królewskich zwyczajów i protokołu nieco bardziej na luzie niż pozostali członkowie royal family, wiadomo nie od dziś. Teraz zdecydowali się przeciąć pępowinę i zamieszkać z dala od Pałacu Kensington, w którym mieszkają William i Kate.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wiadomo, co książę Harry myśli o mieszkaniu w Pałacu Kensington
Wiadomo, co książę Harry myśli o mieszkaniu w Pałacu Kensington (Forum)
d1wy8ws

Gdy Pałac Kensigton wydał oficjalne oświadczenie, w którym poinformował o przeprowadzce Harry’ego i Meghan, w sieci zawrzało, a internuaci zaczęli wymyślać powody, dla których para książęca postanowiła opuścić mury pałacu. Pojawiły się nawet głosy, że książę nie chce już mieszkać obok swojego brata i jego rodziny, bo panowie są ze sobą pokłóceni i ich relacje nie są tak dobre, jak kiedyś.

Ingrid Seward, biografka brytyjskiej rodziny królewskiej, wyjaśniła, że powód przeprowadzki jest inny: książę Harry po prostu nie lubi mieszkać w pałacu i chce budować życie z Meghan na własną rękę, z dala od krewnych.

– Harry czuł się w Pałacu Kensington jak w więzieniu – poinformowała Seward w rozmowie z magazynem People. – Nie może się doczekać, aż się stamtąd wydostanie – dodała.

d1wy8ws

Źródło: People

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Niekompetentny fryzjer spowodował katastrofę. Oglądaj "Pod włos"

d1wy8ws

Podziel się opinią

Share

d1wy8ws

d1wy8ws
d1wy8ws