Trwa ładowanie...
d30b6f9

Helena Christensen projektuje bieliznę

Helena Christensen zaprojektowała kolekcję bielizny dla Triumpha.
Supermodelka we współpracy ze znaną marką stworzyła własną kolekcję bielizny. Christensen zaprojektowała trzy zestawy: Poetica, Ballerina i Dhalia – każdy w innym stylu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Helena Christensen projektuje bieliznę
(Eastnews)
d30b6f9

Helena Christensen zaprojektowała kolekcję bielizny dla Triumpha. Supermodelka we współpracy ze znaną marką stworzyła własną kolekcję bielizny. Christensen zaprojektowała trzy zestawy: Poetica, Ballerina i Dhalia – każdy w innym stylu.

- Już wcześniej współpracowałam z marką jako modelka, ale Triumph zaproponował rozszerzenie współpracy. To była wspaniała okazja, by pracować z tak świetnie ugruntowaną na rynku firmą z wielkimi tradycjami. Cieszę się, że wsparli mnie w stworzeniu mojej wlasnej linii. – cytuje Christensen brytyjski serwis internetowy „Vogue”.

Podobno w przypadku tej kooperacji nie było półśrodków. Wiele marek tworzy kolekcje wspólnie z celebrytami, ale często sprowadza się to wyłącznie do sygnowania swoich linii ich nazwiskami. Tym razem miało być zupełnie inaczej.

d30b6f9

Wszystko zaprojektowałam sama, ale oczywiście miałam zespół, który pracował ze mną i wyjaśniał techniczne aspekty. Zebraliśmy w jedno miejsce kolaże, szkice, tkaniny – wszystko, co mogło mnie zainspirować. To było niesamowite przeżycie siedzieć z doświadczonymi projektantami i widzieć jak wygląda ich zakulisowa praca. Wiele musiałam się nauczyć, Pojechałam nawet do Hong-Kongu by porozmawiać z krawcową. To było bardzo absorbujące zajęcie. – powiedziała Christensen.

Modelka podkreślała również, że przez wiele lat pracy w swoim zawodzie, przez cały czas była otoczona mnóstwem inspirujących i kreatywnych ludzi, co zaszczepiło w niej potencjał, który mogła wykorzystać właśnie we współpracy z Triumphem. Co więcej gwiazda powiedziała, że bielizna fascynuje ją szczególnie i że jeszcze będąc nastolatką kolekcjonowała egzemplarze w stylu vintage.

Helena Christensen zdradziła prasie, że choć możliwość zaprojektowania bielizny wraz z Triumphem traktuje jako ogromny zaszczyt i wielką odpowiedzialność, prawdopodobnie, potraktuje to jako jednorazową przygodę. Jednak kto wie, czy nie zmieni zdania, jeśli jej kolekcja okaże się sukcesem?

Linia bielizny Heleny Christensen ma trafić do sklepów w styczniu przyszłego roku.

(nmk/pho)

Wyjątkowe ubrania i dodatki z pracowni młodych projektantów. Sprawdź!

d30b6f9

Podziel się opinią

Share

d30b6f9

d30b6f9