Trwa ładowanie...

H&M wycofuje kolekcje plus size? Nie w Polsce!

Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że nowojorczycy nie znajdą już ubrań w większych rozmiarach w sklepach H&M. Czy taki los może czekać również polskich klientów? Mamy komentarz polskiego oddziału szwedzkiej sieciówki!

Share
H&M wycofuje kolekcje plus size? Nie w Polsce!
Źródło: 123RF.COM
dnpi40x

Jak podawał Huffington Post, H&M usunął asortyment plus size ze wszystkich 11 sklepów H&M w Nowym Jorku. Dziennik zastanawiał się, czy taki los może spotkać inne miasta czy kraje. Okazuje się jednak, że sprawa ta dotyczy tylko i wyłącznie nowojorskich butików marki.
- W Polsce na dzień dzisiejszy nie planujemy wycofania konceptu H&M + - zapewnia nas Magdalena Domaciuk PR manager H&M Polska.

123RF.COM
Źródło: 123RF.COM

To ważny komentarz, bo wiadomości z Nowego Jorku zmroziły świat mody i na nowo rozpoczęły dyskusję o dyskryminacji klientów posiadających rozmiary większe niż L.
- Kolekcja jest dostępna w ponad 50 naszych sklepach, oferuje ubrania do pracy, na wieczorne wyjścia czy weekendowe wypady w rozmiarach od L do 4XL. Chcemy proponować najnowsze trendy w dobrej cenie, zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju szerokiej i zróżnicowanej grupie kobiet, bez względu na wiek, rozmiar i styl życia – podsumowuje.
Polski oddział H&M nie zamierza zatem ograniczać rozmiarówki kolekcji dostępnych w sklepach stacjonarnych.

dnpi40x

Podziel się opinią

Share
dnpi40x
dnpi40x