ycipk-3rehwr

H&M wycofuje kolekcje plus size? Nie w Polsce!

Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że nowojorczycy nie znajdą już ubrań w większych rozmiarach w sklepach H&M. Czy taki los może czekać również polskich klientów? Mamy komentarz polskiego oddziału szwedzkiej sieciówki!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
H&M wycofuje kolekcje plus size? Nie w Polsce!
(123RF.COM)
ycipk-3rehwr

Jak podawał Huffington Post, H&M usunął asortyment plus size ze wszystkich 11 sklepów H&M w Nowym Jorku. Dziennik zastanawiał się, czy taki los może spotkać inne miasta czy kraje. Okazuje się jednak, że sprawa ta dotyczy tylko i wyłącznie nowojorskich butików marki.
- W Polsce na dzień dzisiejszy nie planujemy wycofania konceptu H&M + - zapewnia nas Magdalena Domaciuk PR manager H&M Polska.

123RF.COM
Podziel się

To ważny komentarz, bo wiadomości z Nowego Jorku zmroziły świat mody i na nowo rozpoczęły dyskusję o dyskryminacji klientów posiadających rozmiary większe niż L.
- Kolekcja jest dostępna w ponad 50 naszych sklepach, oferuje ubrania do pracy, na wieczorne wyjścia czy weekendowe wypady w rozmiarach od L do 4XL. Chcemy proponować najnowsze trendy w dobrej cenie, zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju szerokiej i zróżnicowanej grupie kobiet, bez względu na wiek, rozmiar i styl życia – podsumowuje.
Polski oddział H&M nie zamierza zatem ograniczać rozmiarówki kolekcji dostępnych w sklepach stacjonarnych.

ycipk-3rehwr

Get the look

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3rehwr

ycipk-3rehwr
ycipk-3rehwr