Trwa ładowanie...

Hugh Jackman: To żona jest lepszą aktorką

Hugh Jackman zachęca swoją żonę, aktorkę Deborrę-Lee Furness, do powrotu na plan filmowy. Kiedy urodziły się im dzieci, Furness zrezygnowała z kariery, aby poświęcić się wychowaniu potomstwa.

Hugh Jackman: To żona jest lepszą aktorkąŹródło: AP
d4hgboq

Hugh Jackman zachęca swoją żonę do powrotu na plan filmowy. Przed 16 laty aktor poślubił Deborrę-Lee Furness, którą poznał na planie australijskiego serialu "Correlli". Kiedy urodziły się im dzieci, Furness zrezygnowała z kariery, aby poświęcić się wychowaniu potomstwa. Choć od czasu do czasu grywa w filmach i serialach, Jackman namawia ją, aby wróciła do pracy na stałe.

- Deborra to jedna z najlepszych aktorek, jakie znam - oznajmił Jackman. - Jest niesamowita. Kiedyś miała swoje pięć minut w Hollywood i do dziś spotykam naprawdę wpływowych, ważnych ludzi, którzy mówią: "Gratulacje, piękna kariera, ale z was dwojga twoja żona ma większy talent". Za każdym razem, gdy to słyszę, przypominam sobie o poświęceniu, bezinteresowności i miłości Deborry.

- Dla nas rodzina zawsze była priorytetem, ale każdego dnia jestem świadomy faktu, że to właśnie Deb zrobiła dla niej najwięcej. Od jakiegoś czasu namawiam ją, żeby znów na poważnie zajęła się aktorstwem. Mówię: "Musisz wrócić do pracy, bo jesteś zbyt dobra. Nie marnuj talentu. Wszyscy muszą zobaczyć, jak jesteś świetna".

d4hgboq

Dorobek Deborry Lee-Furness zamyka film "Legendy sowiego królestwa: Strażnicy Ga'Hoole", w którym użyczyła głosu jednej z postaci. Jej męża będziemy mogli podziwiać od 25 stycznia w musicalu "Les Misérables - Nędznicy".

(Megafon.pl/ma)

d4hgboq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4hgboq