Trwa ładowanie...
d2pm6x8

Idealne na prezent. Drobiazgi z bursztynami już od 27 zł

Klasyczne zawieszki, kolczyki, bransoletki i naszyjniki z bursztynowymi oczkami to ponadczasowe dodatki. Proste i ujmujące elegancją ozdoby nie kosztują wiele i nie wychodzą z mody. Pasują zarówno dziewczynkom, jak i dojrzałym kobietom.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Barwny bursztyn pięknie prezentuje się w srebrnej oprawie
Barwny bursztyn pięknie prezentuje się w srebrnej oprawie (iStock.com)
d2pm6x8

Bursztynowy blask podkreśli kobiecą urodę

Klasyczny odcień bursztynu to unikalne połączenie koloru pomarańczowego, złotego, żółtego i brązowego, ale oczka mogą być też czarne, zielone czy beżowe. Większość bursztynów ma ciepłą barwę, przez co są chętnie wybierane jako kobieca biżuteria. Najczęściej bursztyny oprawia się w neutralne srebro, co podkreśla ich kolor, fakturę i głębię barwy.

Bursztynnicy z całego świata najbardziej cenią surowiec znad Morza Bałtyckiego. Wyróżnia się najlepszą barwą i strukturą, która w trudnej sztuce obróbki bursztynu daje najlepsze efekty.

   iStock.com
(iStock.com)

Upominek z serca – zawieszka z bursztynem

Jednym z najbardziej klasycznych naszyjników w historii mody i biżuterii jest łańcuszek z zawieszką z oczkiem, które może być wykonane z bursztynu. To jeden z klasycznych, skromnych i eleganckich modeli biżuterii. Doskonały pomysł na prezent dla dziewczynki, dziewczyny i kobiety w każdym wieku.

Ponadczasowa biżuteria z bursztynem

Budżet nie powinien stać na przeszkodzie w obdarowaniu bliskiej osoby. Nie liczy się rozmiar ani wartość upominku, tylko to, w jakim stopniu jest on z nią związany. Zawsze, kiedy szukamy czegoś miłego dla kogoś nam bliskiego, warto wybór przemyśleć i nie podążać zanadto za modą. Skromny prezent np. w formie subtelnego wisiorka będzie bardziej uniwersalny niż efektowna kolia.

   Shutterstock.com
(Shutterstock.com)

Drobiazgi z bursztynami

Małe pierścionki, delikatne łańcuszki z niewielkimi wisiorkami, subtelne, cienkie bransoletki z akcentem bursztynu to duży wybór ozdób. Od prostych i minimalistycznych, po bajecznie ozdobne naszyjniki i bransolety. Delikatna biżuteria z bursztynem przeczy przekonaniu, że dodatki mają błyszczeć, by być widoczne z daleka.

Szeroki wybór wzorów ozdób z bursztynem oraz ich atrakcyjna cena pozwalają na dużą swobodę w doborze upominków. Ta biżuteria pasuje każdej kobiecie w różnym wieku i na wiele okazji.

   iStock.com
(iStock.com)
icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d2pm6x8

Podziel się opinią

Share
d2pm6x8
d2pm6x8