ycipk-4djlna

Znana para aktorów nie wysłała dzieci do szkoły. Uczą się w domu

"W klasach jest za dużo dzieci, które przecież przyswajają materiał w różnym tempie. Pewne rzeczy są non stop powtarzane" – powiedziała w rozmowie z "Faktem" żona Leszka Lichoty Ilona Wrońska.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Leszek Lichota związany jest z Iloną Wrońską.
Leszek Lichota związany jest z Iloną Wrońską. (ONS.pl)
ycipk-4djlna

Leszek Lichota i Ilona Wrońska wychowują wspólnie dwóję dzieci – 10-letniego Kajetana i 12-letnią Nataszę. Okazuje się, że dzieci nie chodzą do normalnej szkoły. Para nie jest zadowolona z polskiego systemu edukacji, dlatego aktorzy postanowili uczyć dzieci w domu. W rozmowie z "Faktem" Ilona Wrońska wyznała, że w szkołach dzieci obciążane są wieloma niepotrzebnymi obowiązkami, a także zbyt dużą ilością klasówek czy zadań domowych.

"Wszystko się rozwleka, bo w klasach jest za dużo dzieci, które przecież przyswajają materiał w różnym tempie. Pewne rzeczy są non stop powtarzane i dzieci, które wcześniej się nauczyły, tracą czas i najzwyczajniej na świecie się nudzą" – powiedziała aktorka. Wrońska wytłumaczyła również, jak wygląda nauka w domu.

"Leszek zajmuje się matematyką i przedmiotami ścisłymi, bo ja nie mam do nich głowy. Ja jestem od przedmiotów humanistycznych, a do języka angielskiego przychodzi pani Ula" – dodała aktorka. Dzieci pojawiają się w szkole jedynie na zaliczenie przerobionej w domu partii materiału.

ycipk-4djlna

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4djlna

ycipk-4djlna
ycipk-4djlna