Trwa ładowanie...
d3ktkh9
Materiał Partnera
Moda

Influencerzy czyszczą szafy na ratunek Australii!

Znani i lubiani, których w mediach społecznościowych łącznie obserwują miliony osób, połączyli swoje siły, by wspomóc najbardziej potrzebujących. Już 17 i 18 stycznia w Galerii Młociny odbędzie się wyjątkowa wyprzedaż. Wszyscy zainteresowani będą mieli niepowtarzalną okazję, by zakupić ubrania i dodatki słynnych, polskich influencerów, a uzyskany dochód zostanie przekazany Fundacji zajmującej się ratowaniem cierpiących zwierząt w płonących lasach Australii. Wyjątkowa inicjatywa odbywa się w ramach współpracy z aplikacją LESS_.
Podziel się
Influencerzy czyszczą szafy na ratunek Australii!
(Materiały prasowe)
d3ktkh9

W piątek, 17 stycznia, w godzinach 16:00-20:00 oraz w sobotę, 18 stycznia, w godzinach 10:00-20:00 na Placu Eventowym Galerii Młociny (poziom 0) wszyscy zainteresowani będą mieli okazję zakupić ubrania i dodatki najsłynniejszych polskich influencerów. Inicjatywa, której ideą jest zebranie funduszy na wyjątkowy cel, spotkała się z ogromnym zainteresowaniem ludzi doskonale znanych ze świata mediów społecznościowych. Wszystko to, by wspólnymi siłami zebrać środki, które zostaną przekazane na pomoc cierpiącym zwierzętom w płonących lasach w Australii. Ogromna katastrofa zwróciła uwagę całego świata na kraj słynący z zamieszkujących go kangurów i koali, jednocząc miliony osób, które zdecydowały się wesprzeć wszystkich zmagających się z wielkimi pożarami. Już w piątek 17 stycznia oraz sobotę 18 stycznia miłośnicy modowych trendów będą mieli możliwość bezpośredniego zaangażowania się w inicjatywę, kupując ubrania oraz dodatki swoich idoli.

Materiały prasowe
Podziel się

@lena_moonlight

d3ktkh9

W dniach 17 i 18 stycznia w Galerii Młociny spotkamy znanych i lubianych, których w mediach społecznościowych łącznie obserwują miliony osób. Wśród nich dziennikarki telewizyjne i osobowości medialne – Anię Wendzikowską, Karolinę Szostak i Dorotę Michałowską, blogerów Magdalenę Antosiewicz oraz Łukasza Kędziora, a także aktorkę Anetę Zając. Nie zabraknie również tych, którzy swoją działalnością w mediach społecznościowych zjednali sobie serca setek tysięcy osób. W Galerii Młociny będziemy mieli okazję zakupić ubrania należące m.in. do Leny Kociszewskiej – influencerki z niespełna trzymilionową społecznością w mediach oraz jednej z najbardziej znanych, polskich TikTokerek – Oliwii Misztal. Na wydarzeniu obecna będzie również Claudia Urta – znana influencerka i modelka, a także Natalia Trojan, która zachwyciła swoimi makijażami największe marki kosmetyczne świata. Inicjatywę wsparły jedne z najbardziej wysportowanych sióstr w Polsce – Siostry Bukowskie, a także modelka Ola Korytowska i znane influencerki lifestylowe – Pola Bogdańska, Klaudia Kupiec i Martyna Kępa.

Materiały prasowe
Podziel się

@natalia_trojan

Sprzedaż ubrań i dodatków odbędzie się poprzez aplikację LESS_, która od czerwca 2019 roku zachęca do kupowania ubrań z drugiej ręki w duchu Zero Waste. Aplikacja nie pobiera żadnej prowizji, dbając jednocześnie o bezpieczeństwo i komfort sprzedaży. Proekologiczna inicjatywa twórców projektu spotkała się z ogromnym uznaniem nie tylko w Polsce, ale również licznych Krajach Europy Środkowej i Zachodniej.

d3ktkh9

LESS_ jest świeżym pomysłem na odsprzedaż oraz kupno ubrań i akcesoriów. Naszą ideą jest wprowadzenie minimalizmu w garderobie i zmiana reguł gry w świecie mody i zakupów. Dając ubraniom drugie życie, wysyłamy ważny komunikat: jestem po stronie środowiska. Dzięki takim wyborom pomagamy zmniejszyć ilość odpadów tekstylnych. Naszym głównym claimem jest "Mniej zbędnych rzeczy. Więcej Twojego stylu”. – Mówi Tymoteusz Smolis, Marketing Manager aplikacji LESS_.

Materiały prasowe
Podziel się

W wydarzeniu udział wezmą:

 1. Luiza Grabowska - @tipsbylouise
 2. Aneta Zając - @anetazajacofficial
 3. Karolina Szostak - @karolinaszostak
 4. Ania Wendzikowska - @aniawendzikowska
 5. Dorota Michałowska - @dmbeauty.pl
 6. Magda Antosiewicz - @thirtyfashionblog
 7. Łukasz Kędzior - @lukebook.pl
 8. Paulina Stępniak - @stepniakpaulina
 9. Sandra Urbańska - @sanofficialx
 10. Karolina Mrozicka - @karolinamrozicka
 11. Claudia Urta - @claudiaurta
 12. Natalia Trojan - @natalia_trojan
 13. Martyna Kępa - @martynakepa
 14. Oliwia Misztal - @oliwia_misztal
 15. Martyna Bukowska - @marsi_bukowska
 16. Lena Kociszewska - @lena_moonlight
 17. Karolina Walawko - @kaaaro_wu
 18. Żaneta Marzec - @zanettfashion
 19. Ola Korytowska - @olakori
 20. Klaudia Kupiec - @k.qpiec
 21. Pola Bogdańska - @simplybypola
 22. Natalia Zambrzycka - @nataliaasandra
 23. Natalia Niedźwiecka - @nieecka
 24. Dominika Laskowska - @do_laskowska
 25. Rafał Doroszuk - @rafaldor07

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziemy na stronie www.galeriamlociny.pl. Partnerami wydarzenia są: Wprost, Wirtualna Polska, K-Mag, Fashion Post, Fashion Magazine, Super Express oraz NaszeMiasto.pl.

d3ktkh9

Podziel się opinią

Share

d3ktkh9

d3ktkh9
d3ktkh9