Trwa ładowanie...

Izabela Janachowska poddała dziecko zabiegowi. To popularny trend wśród matek

Izabela Janachowska w maju została mamą. Ekspertka ślubna postanowiła dołączyć do popularnego trendu i pobrać krew pępowinową swojego synka. Jak stwierdziła w mediach społecznościowych – "przezorny zawsze ubezpieczony".
Share
Izabela Janachowska postanowiła pobrać krew pępowinową swojego synka
Izabela Janachowska postanowiła pobrać krew pępowinową swojego synkaŹródło: ONS.pl
d3eudtx

Izabela Janachowska zachęca do pobrania komórek macierzystych

Izabela Janachowska chce za wszelką cenę chronić zdrowie swojego nowo narodzonego syna. Dlatego też zdecydowała się skorzystać z usług Polskiego Banku Komórek Macierzystych.

d3eudtx

– Mówi się, że "przezorny zawsze ubezpieczony", dlatego ja postanowiłam pobrać krew pępowinową, komórki macierzyste ze sznura pępowinowego i ogólnie wszystko, co tylko można było, żeby zabezpieczyć małego na przyszłość – napisała Janachowska na Instagramie.

Izabela Janachowska nie jest jedyna

Obserwatorki Janachowskiej zwróciły uwagę, że niestety nie każdy może sobie pozwolić na zakup podobnego zestawu. Na cenę wariantu złotego, czyli tego, na który decyduje się zdecydowana większość celebrytek składa się opłata wstępna w wysokości 930 zł, opłata podstawowa 3590 zł i abonament 780 zł rocznie.

d3eudtx

Izabela Janachowska nie jest jedyną celebrytką, która zdecydowała się pobrać komórki macierzyste swojego dziecka. Ostatnio o swojej decyzji poinformowała Agnieszka Kaczorowska, która wkrótce zostanie mamą. Wśród gwiazd, które zachęcają ciężarne i młode mamy do pobrania krwi, są również Natalia Siwiec, Maja Bohosiewicz i Odeta Moro.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Miss Polski, prowadzi sklepy mięsne. "Robię w nich wszystko"

d3eudtx

Podziel się opinią

Share
d3eudtx
d3eudtx