Blisko ludzi"Jak być bardziej męskim w oczach kobiety?"

"Jak być bardziej męskim w oczach kobiety?"

"Jak być bardziej męskim w oczach kobiety?"
Źródło zdjęć: © 123RF
pg

17.09.2018 11:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Ona ma mnie za wrażliwego sierotę" - żali się jeden z użytkowników Kafeterii. I dopytuje, co powinien zrobić, by w oczach kobiety stać się bardziej męskim.

Problem naszego użytkownika jest stary jak świat. Czy da się jednoznacznie rozwiazać jego dylemat? Czytając rady innych forumowiczów widać dokładnie, że nie ma uniwersalnej recepty na udowodnienie kobiecie męskiej siły.

Piszący pod postem podzielili się na dwie grupy. Część komentujących uważa, że jeśli mężczyzna chce być postrzegany jak macho musi zachowywać się jak macho. "Można trochę poudawać postawą: wyprostowany, pierś do przodu, ręce wzdłuż tułowia, nie krzyżuj nóg, kiedy siedzisz, stój twardo na dwóch nogach. Są jakieś filmiki na ten temat" - to jedna z rad. "Musisz mieć sylwetkę, która mówi 'jestem pewny siebie'".

Po drugiej stronie barykady są osoby, które uważają, że takie pozy to sztuczność, a kobiety bardzo szybko wyłapują, gdy mężczyzna kreuje się na kogoś kim w rzeczywistości nie jest.

"Nie ma gorszej karykatury jak maczo, który udaje wrażliwca i wrażliwiec, który udaje maczo. Jeśli kobieta nie akceptuje cię takiego jakim jesteś, to cię nie zaakceptuje. Po co się płaszczyć i zmeniać swoje ja? Jestem kobietą i pisze ci, że nie warto". Zdaniem forumowiczki wciąż w cenie sa mężczyźni, którzy potrafią być szarmantcy, bo to właśnie takich partnerów poszukują kobiety. "Musisz byc szarmancki, miły, pomocny, prawić komplementy, sprawiać, żeby dobrze się czuła przy tobie. Bo takich mężczyzn się zauważa".

A ty jaką masz receptę? Dołącz do wątku na Kafeterii.

Zobacz także: 5 tematów do rozmów z partnerem, aby seks był lepszy

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także