Trwa ładowanie...

Jak nalać mleko z kartonu, by nic się nie wylało?

Jak nalać sok czy mleko z kartonu, by wszystko trafiło do szklanki i nie stracić ani jednej kropli? Choć to banalne pytanie, okazuje się, że większość z nas nie ma na nie prostej odpowiedzi. Jest jednak pewien sposób, który podpatrzyłyśmy na jednym z kont na Youtube'ie!

Share
Jak nalać mleko z kartonu, by nic się nie wylało?
Źródło: Youtube.com
d3ubanp

Na kanale "Amazing Stuff" znaleźć można film, który jest dowodem na to, że najlepsze rozwiązania – choć proste – wcale nie są tak oczywiste. Zdaniem twórców filmu do tej pory większość z nas nalewała sok czy mleko z kartonu źle.

Na filmie najpierw przedstawiono klasyczny sposób nalewania napoju do szklanki. Niestety, sposób nie jest idealny i zwykle kończy się tym, że część soku czy mleka ląduje poza szklanką. W drugiej części pokazano jednak prosty trik, który sprawi, że zapomnimy o plamach na blacie. Wystarczy bowiem przekręcić karton o 180 stopni, by zminimalizować ryzyko rozlania napoju.

- Ależ to proste! – być może krzykniecie, gdy obejrzycie film do końca, zadając sobie pytanie, dlaczego wcześniej nie przyszło nam to do głowy.
My znamy jeszcze jeden sposób. To zrobienie małej dziurki na górze kartonu, dzięki czemu zmniejszy się ciśnienie wewnątrz opakowania. A może wy macie też swoje własne patenty na nalewanie napojów z popularnych kartoników? Czekamy na komentarze!

d3ubanp

Podziel się opinią

Share
d3ubanp
d3ubanp