GwiazdyJak poznali się Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski? Relacja trwa od lat

Jak poznali się Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski? Relacja trwa od lat

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski siedzieli obok siebie na gali rozdania Wiktorów 2022
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski siedzieli obok siebie na gali rozdania Wiktorów 2022
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
08.04.2022 15:15

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski prowadzą razem program "Pytanie na śniadanie", znają się jednak już od kilku lat. Po tym, jak aktorka rozstała się ze swoim mężem Marcinem Hakielem, media zaczęły zastanawiać się, czy duet prowadzących poranny program TVP łączy tylko współpraca zawodowa.

Katarzyna Cichopek rozstała się z Marcinem Hakielem już kilka tygodni temu. Było to dla fanów pary ogromnym zaskoczeniem - małżonkowie byli razem od 17 lat i nic nie wydawało się zwiastować kryzysu zakończonego rozstaniem. Wydali jednak oświadczenie, w którym krótko poinformowali o końcu swojej relacji. Od tamtej pory nie odpowiadają na pytania o przyczyny rozstania ani dalsze plany.

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek są parą? "Nie komentuję tego"

Media plotkarskie zaczęły zastanawiać się, czy Katarzynę Cichopek łączy coś więcej z Maciejem Kurzajewskim, z którym prowadzi poranny program TVP "Pytanie na śniadanie". "Rewia" odnotowała m. in. fakt, że siedzieli obok siebie na gali rozdania Wiktorów 2022. Z kolei, jak podaje "Super Express", Cichopek miała także pojawić się przed domem swojego kolegi z pracy.

Maciej Kurzajewski pytany przez "SE" o to, czy z Katarzyną Cichopek łączy go coś poza pracą, odmówił komentarza. "Nie komentuję tego. Poza tym, że pracujemy w jednym programie, prowadzimy »Pytanie na śniadanie«"- powiedział tabloidowi.

Jak poznali się Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski? Pomógł im ten program

Cichopek i Kurzajewski poznali się już w 2019 roku na planie reaktywowanego programu "Czar par". Maciej Kurzajewski był jego prowadzącym - towarzyszyła mu Izabella Krzan, z kolei Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel byli jurorami.

Rok później Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski prowadzili już razem "Pytanie na śniadanie". Dziennikarz był zachwycony wyborem. "Cieszę się, że moją partnerką jest Kasia. Zdążyliśmy się już zgrać i polubić. To świetna dziewczyna, którą kocha cała Polska. Zaraża optymizmem, a przy tym jest profesjonalistką" - przypomniał jego słowa "Super Express".

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (11)
Zobacz także