GwiazdyPaulina Smaszcz o nowej partnerce Macieja Kurzajewskiego. "Ważne, by szanowała jego przeszłość"

Paulina Smaszcz o nowej partnerce Macieja Kurzajewskiego. "Ważne, by szanowała jego przeszłość"

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski jeszcze jako para
Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski jeszcze jako para
AKPA
05.04.2022 19:36

Od rozwodu Macieja Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz minęły już ponad dwa lata. I choć rozstanie dla nich obojga było niełatwą decyzję, to niegdyś spełnieni małżonkowie, są dziś szczęśliwi osobno. Co więcej, Smaszcz życzy Kurzajewskiemu spełnienia w nowej miłości.

Małżeństwo Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego trwało ponad dwie dekady. Niestety, 30 stycznia 2020 r. dziennikarska para podpisała oficjalne papiery rozwodowe. I choć dziś wiodą zupełnie dwa oddzielne życia, to nadal są ze sobą bardzo blisko związani. Co więcej, nieustannie sobie kibicują, także na polu miłosnym.

- "Kobieta petarda" jest stworzona do tego, żeby kochać i być kochaną. Miłość w moim życiu jest bardzo ważna i chcę się zakochać, mieć motyle w brzuchu, chcę kochać, mieć partnera, który będzie moim wsparciem, będzie lojalny i pełen szacunku i którego ja też będę mogła wspierać. I oczywiście... ja się z kimś spotykam! - Smaszcz wyjawiła kilka miesięcy temu w rozmowie z Plotkiem.

Paulina Smaszcz wspiera Macieja Kurzajewskiego

Dziennikarka nie ukrywa, że tak wspaniałego uczucia życzy także swojemu byłemu mężowi. - Uważam, że byłoby to dobre dla jego zdrowia psychicznego i fizycznego. Dla mnie bardzo ważne jest, by była to osoba, która będzie szanować przeszłość Maćka i nie będzie mieć nic przeciwko naszym dzieciom - Smaszcz podsumowała w rozmowie z "Twoim Imperium".

Poruszające wyznanie Macieja Kurzajewskiego

I choć była żona Macieja Kurzajewskiego chętnie opowiada w mediach na temat swojego życia prywatnego, to on sam unika takich wyznań jak ognia. Ostatnio zrobił jednak wyjątek i w rozmowie z Mateuszem Szymkowiakiem podzielił się swoimi przemyśleniami na temat byłej małżonki - Kocham moją rodzinę. To, że się rozstaliśmy, to nie zmienia tego, że jesteśmy rodziną - mówił w programie "Taka jak ty".

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)
Zobacz także