GwiazdyMałgorzata Rozenek-Majdan o rozstaniu Cichopek i Hakiela. Zwraca uwagę na jedną kwestię

Małgorzata Rozenek-Majdan o rozstaniu Cichopek i Hakiela. Zwraca uwagę na jedną kwestię

Małgorzata Rozenek-Majdan o rozstaniu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela
Małgorzata Rozenek-Majdan o rozstaniu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

03.04.2022 11:58, aktual.: 03.04.2022 13:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Małgorzata Rozenek-Majdan odniosła się do głośnego rozstania Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Choć przyznała, że życzy każdemu z nich szczęścia, zwróciła uwagę na jedną kwestię, która może utrudnić im rozwód.

"Podjęliśmy razem decyzję o rozstaniu. 17 lat za nami, wiele wspaniałych chwil, za które sobie dziękujemy. Mamy cudowne dzieci i ze względu na nie, prosimy o uszanowanie naszej i ich prywatności. Jest to jedyne nasze oświadczenie w tej kwestii i nie będziemy tego komentować" - brzmiało oficjalne oświadczenie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela dotyczące rozstania, które para opublikowała w mediach społecznościowych.

Cichopek i Hakiel, choć spędzili ze sobą wiele lat, postanowili rozpocząć oddzielne życie. Zaskoczyli tym nie tylko internautów, ale i wiele polskich gwiazd - swoich znajomych. Do ich nagłego rozstania odniosła się w ostatnim czasie także Małgorzata Rozenek-Majdan.

Małgorzata Rozenek-Majdan o rozstaniu Cichopek i Hakiela

Małgorzata Rozenek-Majdan ma za sobą kilka rozstań oraz rozwodów. Z tego względu doskonale wie, jakie są ich konsekwencje, w szczególności emocjonalne. W rozmowie z jednym z portali odniosła się do rozstania tej popularnej pary polskiego show biznesu.

- Każde rozstanie jest na pewno kosztowne emocjonalnie dla tych, którzy się rozstają. Ale skłamałabym, gdybym powiedziała, że jakoś przesadnie się nad tym zastanawiałam - powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

"Początek czegoś nowego"

Małgorzata Rozenek-Majdan podkreśliła, że każde rozstanie czy rozwód, są "początkiem czegoś nowego". Zwróciła jednak uwagę na ważną kwestię dotyczącą dobra dzieci w momencie rozstania rodziców (Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel mają 13-letniego syna Adama i 8-letnią córkę Helenę).

- Życzę jednemu i drugiemu dużo, dużo szczęścia na nowej drodze życia. Bo oczywiście rozwód, szczególnie kiedy są dzieci, jest zawsze problematyczny, ale to jest zawsze początek czegoś nowego — stwierdziła prezenterka.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (63)
Zobacz także