ModaJaki prezent na 30. urodziny wybrać? Najciekawsze propozycje prezentów dla każdego!

Jaki prezent na 30. urodziny wybrać? Najciekawsze propozycje prezentów dla każdego!

Jaki prezent na 30. urodziny wybrać? Najciekawsze propozycje prezentów dla każdego!
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

23.09.2019 11:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Urodziny to wyjątkowy dzień dla każdego z nas – tym bardziej, jeśli akurat w danym roku przypada okrągły jubileusz naszego pojawienia się na świecie. Trzydziestka to wyjątkowe urodziny, które obchodzone są zwykle huczniej niż zwykle. Jaki prezent wybrać na ten wyjątkowy dzień, by jeszcze bardziej docenić jubilata? Podpowiadamy w naszym artykule.

Trzydziestka, czyli moment przejściowy

Bardzo często swoje trzydzieste urodziny traktowane są jako moment przełomowy w życiu, który z jednej strony ekscytuje, a z drugiej może trochę przerażać. Warto więc uspokoić jubilata odpowiednio dobranym prezentem i w niecodzienny sposób uczcić jego okrągłe urodziny.

Pamiętajmy, że nie ma prezentów uniwersalnych i podarunek, który sprawdzi się w przypadku jednej osoby, niekoniecznie przypadnie do gustu komuś innemu. Czym innym należy się również kierować, szukając prezentu dla kobiety, a czym innym dla kolegi z pracy. Jeszcze inne kryteria musi spełnić prezent dla starszego brata. W poszukiwaniu inspiracji odsyłamy do artykułu: "Prezent na 30 urodziny dla Brata - TOP 5”.

Obraz
© Materiały prasowe

Prezent z dystansem – tak, ale nie zawsze

Dla wielu pań trzydziestka jest trudnym momentem który przypomina im dobitnie o tym, jak czas szybko płynie. Jeśli jednak mamy do czynienia ze zdystansowaną do siebie i życia trzydziestolatką, śmiało możemy wybrać dla niej dowcipny prezent w postaci ciepłych kapci i zestawu do szydełkowania. Trzydziestoletniemu kawalerowi warto z kolei podarować butelkę ze smoczkiem, wypełnioną ulubionym alkoholem.

Prezent, który spełnia marzenia

Trzydzieste urodziny to idealny pretekst do tego, by uszczęśliwić jubilata, spełniając jedno z jego największych marzeń. Jeżeli mamy do czynienia z wielbicielem sportowych wrażeń, możemy wykupić mu jazdę sportowym samochodem z kierowcą driftowym lub rajd off-roadowy. Dla pani lubiącej ekstremalne wyzwania ciekawym pomysłem będzie skok na bungee lub lot paralotnią. Taki oryginalny pomysł może okazać się też ciekawym sposobem na przekroczenie granicy między wiekiem młodzieńczym, a dorosłością.

Podarujmy trochę relaksu

Wśród idealnych prezentów dla zapracowanych trzydziestolatków należy wyróżnić weekend w Spa. Zasłużony wypoczynek połączony z serią masaży i sesji w saunie pomoże zregenerować ciało i umysł oraz wkroczyć w nowy, dorosły rozdział życia z większą energią. A może nasz trzydziestolatek od dawna marzył o podróży do jakiejś europejskie stolicy? Jeśli tylko fundusze na to pozwalają, warto zafundować mu bilety lotnicze oraz noclegi i spełnić marzenie, które jubilat połączy z wypoczynkiem.

Obraz
© Materiały prasowe

Prezent personalizowany

Trzydziestka to ważny moment w życiu każdego człowieka, trzeba więc go uhonorować. Jeśli zamierzamy zdecydować się na funkcjonalny upominek rzeczowy, warto pomyśleć o tym, jak sprawić, by był on wyjątkowy. Nietypowym, acz wartym uwagi prezentem na trzydziestkę będzie kieliszek do wina z dedykacją lub elegancki pendrive z grawerunkiem. Ciekawe prezenty personalizowane znaleźć można na stronie: https://mygiftdna.pl/Prezent-Na-30-Urodziny.

Prezent na trzydzieste urodziny powinien pomóc jubilatom bezboleśnie przejść w kolejną dekadę życia, warto więc postarać się, by był naprawdę wyjątkowy.

Źródło artykułu:Materiał Partnera
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także