Jakie majtki nosisz? Wybór mówi o tobie więcej, niż myślisz

Jakie majtki nosisz? Wybór mówi o tobie więcej, niż myślisz

Krój majtek może o tobie wiele powiedzieć
Krój majtek może o tobie wiele powiedzieć
Źródło zdjęć: © Adobe Stock
16.01.2024 11:54, aktualizacja: 16.01.2024 12:58

Figi, stringi, bokserki, a może brazyliany? Wbrew pozorom wybór bielizny wiele mówi o naszym stylu życia i… o nas samych. Poniżej, pół żartem, pół serio, opisujemy wiodące cechy osobowości fanek poszczególnych rodzajów majtek.

Na co dzień bielizna jest dobrze ukryta przed ludzkim wzrokiem (może poza wyjątkowymi okazjami). Nosimy ją tylko dla siebie, dlatego wybór modelu jest tak znaczący i może zdradzać wiele informacji na nasz temat. Jaka jest kobieta, która wybiera praktyczne i wygodne majki? A jakie cechy charakteru przejawia ta, która codziennie nosi kuszące stringi?

Figi wybierają kobiety, które nie mają czasu na głupoty

To najbardziej klasyczny, niemal wzorcowy model majtek. Są zabudowane, wygodne i leżą dobrze na każdej sylwetce. Wybierają je kobiety prowadzące aktywny tryb życia, które mają wiele ważniejszych spraw na głowie, niż zastanawianie się o poranku, jaką bieliznę wybrać. Dlatego stawiają na uniwersalny krój, który pasuje do wszystkiego i nie krępuje ruchów. Wielbicielki fig są konkretne, pewne siebie i praktyczne. Nie zajmują się plotkami i nigdy nie przejmują się tym, co myślą o nich inni ludzie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Briefy znamionują poważną kobietę na poziomie

Majtki z wysokim stanem są najczęściej wybierane przez poważne kobiety, które zajmują wysokie stanowiska. Dużo czasu spędzają w pracy, więc muszą się czuć wygodnie i pewnie. Taka bielizna – zwłaszcza jeśli dodatkowo wykazuje właściwości modelujące sylwetkę – dobrze pasuje do klasycznych biurowych zestawów z garsonkami czy sukienek w stylu business casual. Wykształcenie, stały rozwój i kariera są dla tych pań najważniejsze. Dążą do zawodowej stabilizacji i finansowego bezpieczeństwa.

Stringi wiążą się z niezależnością i fantazją

Skąpą bieliznę odsłaniającą pośladki i podkreślającą biodra wybierają kobiety odważne i niezależne. Charakteryzuje je fantazja oraz chęć kreowania życia według swoich oczekiwań. Kobiety noszące stringi niczego się nie boją, mówią wprost o swoich pragnieniach i oczekiwaniach. Są wyzwolone i bardzo z tego zadowolone. Nie lubią kompromisów, bo uważają, że wówczas żadna strona nie dostaje tego, czego chce – a one wolą postawić na swoim. Zawsze i w każdych okolicznościach.

Brazyliany to wybór pozytywnie zakręconych kobiet

Ten oryginalny krój majtek charakteryzuje się niskim stanem i mocno wyciętym tyłem, który eksponuje pośladki. Brazyliany noszą kobiety energiczne i pozytywnie nastawione do życia, które interesują się najnowszymi trendami i zawsze chcą być na topie. Mają głowę pełną pomysłów, dużo się śmieją, a do tego gromadzą wokół siebie mnóstwo znajomych, z którymi spędzają każdą wolną chwilę. Za kobietą w brazylianach trudno nadążyć, bo ciągle gdzieś pędzi. Może się przesadnie przejmować tym, jak widzą ją inni.

Bokserki noszą dziewczyny wyzwolone ze społecznych norm

Damskie szorty (znane też jako panty czy bokserki) to najbardziej zabudowany i najwygodniejszy fason. Wybierają je kobiety, które nie przejmują się normami narzuconymi przez społeczeństwo. Nie chcą dać się zaszufladkować. Robią to, na co mają ochotę, i nie przejmują się komentarzami. Mogą wykazywać skłonności introwertyczne, najlepiej czują się w swoim towarzystwie. Bokserki to również bardzo młodzieżowy fason, które wybierają kobiety młode duchem i przebojowe w działaniu.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)
Zobacz także